Skocz do zawartości

jakiś tani box 30 naboi różnokolorowych


Ann_gd

Polecane posty

recenzja wylądowała najpierw na starym forum, bo tam się mało dzieje ;) ale wklejam też tu, co mi tam.

mam jakąś wewnętrzną słabość do tanich piór... no po prostu mam i już. za to kupowanie do nich tłoczka i zalewanie nawet Pelikanem to tak troszkę jak za duży stanik. cena tłoczka z atramentem pewnie przewyższyłaby wartość pióra.

znalazłam taki oto zestawik naboi

8l52.jpg

pomieszałam dwa kolory, żeby zrobić fajny niebieski i nawet wyszło, a potem rozbebeszyłam pozostałe (oprócz fioletowego - nadrobię to niebawem) i wyszły takie sobie próby:

lbf6.jpg

gnvn.jpg

qnxr.jpg

8wv2.jpg

sf06.jpg

no dobra, mój skaner nie ogarnął różowego, dlatego dorzucam zdjęcie z telefonu

1wre.jpg

nie są to może jakieś super nasycone kolory, do szlaczków, wzorków czy dla dzieci do podkreślania tematów (świetnie im życzę przed wakacjami :twisted:) myślę, że będą ok. może trochę podkręciłam te skany za bardzo, dla porównania zdjęcia może koło weekendu wstawię.

jeszcze tylko przedstawię moich dzielnych towarzyszy, których opisy są niejasne

wxbq.jpg

enmt.jpg

puy5.jpg

jeżeli 30 sztuk kosztuje tyle, co zestaw małych naboi Pelikana, to rewelacji bym się nie spodziewała, ale w mokrych piórach powinny się sprawdzić.

Edytowano przez Ann_gd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

@Ann_gd - tak mi się skojarzyło z moim badziewnym Online kupionym za 30 złociszy w stacjonarnym papierniczym (wiem, przepłaciłem)... Wygląda identycznie, tylko jest pomarańczowo-czarne (róż do mnie nie pasuje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...