Skocz do zawartości

rotring esprit


Polecane posty

Choćby tu :

http://allegro.pl/pi...2828265030.html

opinia :

ROTRING ESPRIT PO 2 LATACH UŻYTKOWANIA

Opinię napisał(a) h/k dnia 21-03-2010 r.

Dobre piórko. Poręczne, ergonomiczne, zmienna długość to kapitalna zaleta! Po 2 latach naprawdę dobrze mi się pisze, nawet raz nieco go zalałem korektorem, po mechanicznym i dość agresywnym czyszczeniu (lekkie wyginanie stalówki) pisze idealnie dalej! Jedyne zastrzeżenia mam do wyrabiającego się kapturka, które potem jest luźne i zbyt lekko się ściąga. Teleskop tez traci lakier, co wpływa na wygląd.

ZALETY

  • Niezawodność
  • Ogromna wygoda

WADY

  • Plastikowe i wyrabiające się elementy trzymające kapturek

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I czy firma rotring produkuje w ogóle jeszcze pióra wieczne inne niż Artpeny? Bo ani na stronie producenta nie mogę znaleźć żadnych piór, ani w żadnych sklepach internetowych, na allegro też nie ma. Albo orientuje się ktoś przypadkiem czy gdzieś w Poznaniu w jakimś papierniczym nie będzie piór Rotringa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Dnia 6.12.2012 o 18:46, kerad napisał:

No i podobno dużo gorsza jakość parkerowskiej podrobki.

Parker Esprit nie jest podróbką pióra Rotring Esprit. Po kupieniu firmy Rotring przez Parkera  powstał własny model Parkera oparty na tej samej zasadzie działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...