Jump to content

Krywit

Thay
 Share

Recommended Posts

Dzięki za przeniesienie wątku tutaj!

Cóż, przypakowo dostałem zdekompletowane piórko ze skuwką Krywita i dzięki temu na pewno bliżej zainteresuję się tą firmą. Nieco już poczytałem i dlatego odezwałem się forum. Oczywiście Thaj rugnął mnie troszkę, że ruszyłem temat w przedpokoju. No fakt, nie zachowałem się grzecznie :wub:

A swoją drogą, to pewnie zabiorę się za skompletowanie tego destrukta. No, a może ktoś potrzebuje takiej właśnie skuwki?

• 1 year later...

Dzięki za przeniesienie wątku tutaj!

Cóż, przypakowo dostałem zdekompletowane piórko ze skuwką Krywita i dzięki temu na pewno bliżej zainteresuję się tą firmą. Nieco już poczytałem i dlatego odezwałem się forum. Oczywiście Thaj rugnął mnie troszkę, że ruszyłem temat w przedpokoju. No fakt, nie zachowałem się grzecznie :wub:

A swoją drogą, to pewnie zabiorę się za skompletowanie tego destrukta. No, a może ktoś potrzebuje takiej właśnie skuwki?

Wątek odgrzewam po blisko 3 latach.

nabyłem bowiem niedawno takie piórko, zakrawające zdecydowanie na Krywita (prócz klipsa i stalówki)...

:

1f125ef68a2733e8m.jpg

d1a492efc7a978f1m.jpg

I ciekaw jestem bardzo jakie były losy Twojego...? Czy skompletowałeś, czy wrzuciłeś na dno szuflady...?

Może Pozostali też mogliby coś ciekawego na ten temat powiedzieć....?