Skocz do zawartości

Czołem


Dinotr

Polecane posty

Cześć i czołem,

Jak większość nowoprzybyłych użytkowników tak i ja od dłuższego czasu czytam forum, jednak moje doświadczenia i wiedza nie są tak głębokie jak niektórych użytkowników - zatem lepiej czytać niż pisać ;)

Pióra lubię, lecz nie chcę kolekcji - jestem jednym z tych, którzy wolą raz o porządnie. Obecnie mam 4 pióra, o 2 za dużo ;) Są to:

  • Waterman Harmonie - sentymentalne, ze zniszczoną sekcją (pęknięta),
  • Waterman Hemisphere - chorowałem na kolor Core fashion, w końcu kupiłem stary model w niebieskim kolorze.

Niestety oba watermany mnie zawiodły, szybko wysychały, dodatkowo hemisphere gubi atrament w ekspresowym tempie. Co ciekawe nie widać wycieku ani w skuwce, ani w korpusie 🤔

  • Jakiś chińczyk - podobnie jak moje watermany zasycha,
  • Platinum Prefounte - pióro polecane na forum, najlepsze z mojej zbieraniny.

Po rozczarowaniach z watermanami, zwracam się w stronę piór japońskich. Podoba mi się Pilot Custom 823 i Sailor 1911 Realo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że do nas dołączasz. Pewnie znajdą się jakieś pomysły, żeby uzdrowić Twoje Watermany. Hemisphere to niezłe pióro, ma wielu zadowolonych użytkowników, a Twoje przypuszczalnie ma jakąś wadę techniczną. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...