Skocz do zawartości

Swan Leverless Fountain Pen naprawa pompki


Polecane posty

Należy wymienić gumowy zbiorniczek na atrament. Można go wziąć np. z tanich chińskich piór, za grosze* dostępnych w sklepach. Tu masz schemat działania systemu leverless z opisem: http://www.richardspens.com/?page=ref/fillers.htm. Może ci to coś pomoże.

______________________________________________________________________________________________________

*Czyli tak mniej więcej 3-4 zł. Lub mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupiłem pióro Swan Leverless Fountain Pen ale niestety pompka do nabierania tuszu poprostu 'skamieniała" może wiecie gdzie można zakupić szukałem wszędzie i nie znalazłem i jeszcze jedno ile to będzie kosztowało

witam moze wiemy a moze nie wiemy ale powiemy albo nie wiem ile to bedzie kosztowało he?

A teraz zupełnie poważnie. Będziemy wdzięczni za stosowanie interpunkcji i dużych liter. Szanujmy się nawzajem :thumbup:

Swan Leverless to pióro nieco trudniejsze do naprawy niż przyciskowce. Będziesz potrzebował zbiorniczka zwężanego na obu krańcach. Nasi angielscy koledzy produkujący tego typu lateksowe cuda, określają je mianem "necked sacks". Podejrzewam, że można je dorwać na ebay'u, a jak nie to w cathedralpens.co.uk lub u Davida Nishimury (vintagepens.com).

Edytowano przez ArielN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zupełnie poważnie. Będziemy wdzięczni za stosowanie interpunkcji i dużych liter. Szanujmy się nawzajem :thumbup:

nie przesadzaj z ta interpunkcja i wielkimi literami

dopoki tekst jest czytelny to po co w to zaraz mieszac szacunek ;)

Jak się tekst zlewa w papkę i robi nieczytelny, to się robi kłopot :)

Szanuję Cię nawet gdy piszę poza zasadami ortografii, interpunkcji i BHP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z ta interpunkcja i wielkimi literami

dopoki tekst jest czytelny to po co w to zaraz mieszac szacunek ;)

Jak się tekst zlewa w papkę i robi nieczytelny, to się robi kłopot :)

Szanuję Cię nawet gdy piszę poza zasadami ortografii, interpunkcji i BHP.

Cieszę się :thumbup: Podejrzewam jednak, że tak jak ja, wiele osób ma podobne odczucia dotyczące szacunku, a w dodatku spore problemy z rozkodowywaniem takich postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...