Skocz do zawartości

Błękit z dobrym pokryciem


PerlMonk

Polecane posty

Dobry wieczór!

Szukam jaśniejszego z niebieskich, ale nie wyglądającego ja wyblakły granat. Dla odmiany od granatu :). Od początku spodziewałem się, że łatwo nie będzie... i wyszukiwarka forum zdaje się to potwierdzać. Parker Penman Sapphier - me gusta 😍. W sensie jako przykład - nie musi być idealnie to samo :D. A z dziś dostępnych w Polsce, jaki błękit byście polecili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penman Sapphire to raczej granat, w typie Private Reserve DC Supershow Blue i Electric Blue - to ładne i znane atramenty, ale jeden z nich (nie pamiętam który) koszmarnie długo schnie. Podobny też Diamine Majestic Blue - ciemniejszy trochę, ale z ładnym połyskiem. No i żaden z nich nie jest błękitem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom_ek napisał:

Penman Sapphire to raczej granat, w typie Private Reserve DC Supershow Blue i Electric Blue - to ładne i znane atramenty, ale jeden z nich (nie pamiętam który) koszmarnie długo schnie. Podobny też Diamine Majestic Blue - ciemniejszy trochę, ale z ładnym połyskiem. No i żaden z nich nie jest błękitem ;)

Dobrze, może trochę źle się wyraziłem ;). Chciałem podać przykład, że chodzi mi o barwę taką albo trochę jaśniejszą, ale żeby pokrycie było jakkolwiek podobne. Ciemniejsze "niebieskie" już pisałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...