Jump to content

Visconti Van Gogh Midi Black Pearl


ArielN

Recommended Posts

Visconti Van Gogh dotarł do mnie pocztą, a konkretnie Pocztą Polską. Byłem bardzo zaskoczony tym, że w ogóle dotarł. Zdecydowanie różni się na zdjęciach od tego w rzeczywistosci (nie wiedziałem na żywo wcześniej akurat tego zestawienia kolorystycznego). Plus za butelkę atramentu i bardzo eleganckie etui.

p2.jpg

Pióro występuje w trzech rozmiarach: mini, midi i maxi. Pierwszy charakteryzuje się tym, że napełniany jest tylko poprzez naboje, pozostałe dwa również za pomocą tłoczków (wkręcanych!). Van Gogh dostępny jest ze złotą lub stalową stalówką.

p.jpg

Mój egzemplarz to Czarna Perła Midi ze stalową stalówką F. „Fine” pisze całkiem szeroko i bardzo gładko. BARDZO. Pióro nie sprawia żadnych problemów, pod względem jakości jest bez zarzutów, a niecodzienne kolory zachęciły mnie do wpisania kolejnych Van Gogh’ów na listę życzeń.

p1.jpg

Edited by ArielN
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Pióra Visconti to zbiór dosyć nierówny. Od produktów o atrakcyjnej dla użytkownika relacji cena/jakość po bardzo drogie edycje limitowane rodem z wieży alchemika. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na moje egzemplarze nie narzekam :), ale można spotkać opinie bardzo negatywne (np. rdzewiejący model Rembrandt, odpadające pierścienie w Operze).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...