Skocz do zawartości

Visconti Van Gogh Midi Black Pearl


ArielN

Polecane posty

Visconti Van Gogh dotarł do mnie pocztą, a konkretnie Pocztą Polską. Byłem bardzo zaskoczony tym, że w ogóle dotarł. Zdecydowanie różni się na zdjęciach od tego w rzeczywistosci (nie wiedziałem na żywo wcześniej akurat tego zestawienia kolorystycznego). Plus za butelkę atramentu i bardzo eleganckie etui.

p2.jpg

Pióro występuje w trzech rozmiarach: mini, midi i maxi. Pierwszy charakteryzuje się tym, że napełniany jest tylko poprzez naboje, pozostałe dwa również za pomocą tłoczków (wkręcanych!). Van Gogh dostępny jest ze złotą lub stalową stalówką.

p.jpg

Mój egzemplarz to Czarna Perła Midi ze stalową stalówką F. „Fine” pisze całkiem szeroko i bardzo gładko. BARDZO. Pióro nie sprawia żadnych problemów, pod względem jakości jest bez zarzutów, a niecodzienne kolory zachęciły mnie do wpisania kolejnych Van Gogh’ów na listę życzeń.

p1.jpg

Edytowano przez ArielN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Pióra Visconti to zbiór dosyć nierówny. Od produktów o atrakcyjnej dla użytkownika relacji cena/jakość po bardzo drogie edycje limitowane rodem z wieży alchemika. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na moje egzemplarze nie narzekam :), ale można spotkać opinie bardzo negatywne (np. rdzewiejący model Rembrandt, odpadające pierścienie w Operze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...