Jump to content

Sailor 1911 - Standard Series


augustar

Recommended Posts

Jak się sprawuje Sailor 1911?

Trudne pytanie. Parę moich piór kupiłem w tym samym czasie. Po okresie testowania przez parę miesięcy, niektóre trafiły do pudełek i czekają na coś (sam nie wiem na co) - może na bardziej znaczący okres w moim życiu, może na to że któryś z synów (3) będzie chciał je używać (były próby z mojej strony, bez powodzenia).

Efekt końcowy jest taki, że Sailor jak i M200 trafiło do pudełek. Ale jak były testowane, znakomicie się sprawdzały - tak że generalnie jestem bardo zadowolony - po dokonaniu niezbędnych czynności odświeżających wyglądają jak nowe...

Teraz używam 2 piór Sheaffera - Prelude (cały czas atrament Waterman Havana - brąz) i VFM - czarne naboje (oryginalne) - trudno do końca mi wytłumaczyć, bo coś mnie w tych piórach urzekło. Prelude ma swoją wagę, a VFM - proste bezpretensjonalne piórko, pięknie cienko piszące i bardzo cicho. Tak wygląda ta sprawa. Pozdr.

2955rgo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oglądam sobie Sailory co jakiś czas i podobają mi się generalnie. Tu umiarkowanie i stonowanie szczególnie mi przypada do gustu. A stalówka - miodzio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...