Skocz do zawartości

Simple

Użytkownicy
 • Ilość treści

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Simple

 • Ranga
  XXF
 1. Ja nie używam jako ED, więc nawet jak pęknie to " nic to ", no chyba żeby odpadł spory kawałek ;-)
 2. Dość ciężko ocenić, wydaje się, że wygląda jak wtopiony koreczek
 3. Moje na razie nie pękło (2 sztuki mamy w domu) ale są nietransparentne, nie wiem czy to ma znaczenie. Stalówka pisze wspaniale lekko i miękko, do tej pory pisałam Lamy, Pelikanem 140 ze złotą stalówką (stary) i Mountblanc 252 (również złota stalówka). Doświadczenie w piórach może i mam małe , ale nie cierpię gwoździ, drapaków i przerywaków a w/w chińczyk mnie bardzo zadowala.
 4. Mam i ja. Rewelacja. Pisze się nim z przyjemnością. Nabieram ochoty na " chińskie zakupy ".
 5. Pan Kleks przepraszam, nie sprecyzowałam. Głównie mam na myśli kształt i sposób osadzenia stalówki, bardzo mi odpowiada.
 6. Jak w temacie. Budżet nieduży najlepiej około 100 zł, chciałabym by pisało bez drapania i nie było metalowe. Nie ufam zbytnio chińskim produkcjom w żadnym asortymencie, więc ten brak zaufania przenosi się też na pióra.... I chciałabym to pióro kupić w Polsce. Czy to się da połączyć? Ach.. i jeszcze żeby nie było to pióro Lamy, bo takie już mam. Pozdrawiam :-)
 7. Wspaniała recenzja, dziękuję, czytałam z rozkoszą, Autor powinien książki pisać (o ile nie pisze) a już na pewno zająć się reklamą (zachciałam mieć indyjskie pióro i nawet rzeczony smrodek mnie nie odstrasza).
 8. Zeszyty ze Strzegomia i Wrocławia przypomniały mi lata szkolne.... Wspomnień czar.... i pomyśleć, że kiedyś wydawały się zwykłe i przaśne, że ubierało się je albo w okładkę zrobioną z kolorowej gazety albo w foliową oprawę (miałam niebieskie i brzydkoróżowe).
 9. Udanego polowania życzę :-) Ja też ciągle w kniejach zaczajam :-))
 10. Radek licytowałeś MB220? Też mi się podoba to pióro. W ogóle jakoś urzekają mnie MB.
 11. Dziękuję za tę wiadomość, to pióro jest w górnym zakresie listy marzeń, ale dobrze wiedzieć.
 12. Dziękuję, przyznam, że zakup był bardzo spontaniczny; niewiele wiem jeszcze o piórach i dość mocno obawiam się nabycia podróbki. Chciałam koniecznie mieć pióro marki Montblanc, najmocniej Montblanc Meisterstuck 145. Ale wszystko przede mną :-)
 13. Nikt piór nie kupuje? Moja kolekcja się powiększa. Tym razem pierwsze poważne pióro. Montblanc. Kupione co prawda nie dzisiaj, ale dopiero co odebrane. Dopiero się z nim oswajam <div id='d***'></div>
 14. Dziękuję :-) Faktycznie, nie jest czarny (zasugerowałam się słowami obdarowującego), napełniłam nim pióro, w porównaniu do atramentu Lamy wydaje się bardziej suchy. Jestem totalnie początkująca pióromanką, więc nie wiem czy to jego cecha, czy kwestia wieku. :-)
×
×
 • Utwórz nowe...