Skocz do zawartości

Zalana stalówka


ivonne

Polecane posty

Witam serdecznie!

Od pewnego czasu po zdjęciu z pióra zatyczki widzę, że stalówka jest cała zabrudzona atramentem. Prawdopodobnie zalana jest też zatyczka, ponieważ pióro podczas pisania brudzi mi palce. Jak można temu zapobiec i od czego tak się dzieje?

Liczę na pomoc, bo bardzo to pióro lubię (Sheaffer Agio) i nie chciałabym z niego rezygnować, a obecnie korzystanie z niego jest bardzo uciążliwe.

Pozdrawiam!

Ivonne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Myślę, że najlepiej będzie, jak dobrze zapakowane piórko zaniesiesz do sklepu, w którym je kupiłaś lub wyślesz po prostu do serwisu dystrybutora. List polecony, dokładnie zaadresowany. Zdaje się, że adres to

Serwis

Inahon sp. Z o.o.

Surowieckiego 2

02-785 Warszawa

Do pióra dołącz dokładny opis usterek i telefon kontaktowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Myślę, że najlepiej będzie, jak dobrze zapakowane piórko zaniesiesz do sklepu, w którym je kupiłaś lub wyślesz po prostu do serwisu dystrybutora. List polecony, dokładnie zaadresowany. Zdaje się, że adres to

Serwis

Inahon sp. Z o.o.

Surowieckiego 2

02-785 Warszawa

Do pióra dołącz dokładny opis usterek i telefon kontaktowy :)

Właśnie sprawdziłam i 10 dni temu minęły 2 lata od zakupu :( Czyli zostaje płatna usługa... A co może być przyczyną? Czy taka naprawa jest bardzo kosztowna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Moje pierwsze pióro, będzie ze 14lat wstecz minimum, to też był Jotter, granatowy, plastik, umarł śmiercią tragiczną zalany atramentem z pękniętej sekcji. Nie do uratowania. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o piórach, ale wspominam bardzo dobrze pisanie Jotterem. Może jeszcze kiedyś sobie kupię, ale nauczona doświadczeniem wybiorę stalowe, będzie trudniej połamać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...