Skocz do zawartości

Jakie konwerter do Watermana Hemishphere


Verdis98

Polecane posty

9 minut temu, Ziemniaczek napisał:

Ja mam wersję z inną stalówką i innym konwerterem; dostałem ją od Ariela za konkurs, także nie kupowałem :)

Aczkolwiek zbyt zadowolony z tego pióra nie jestem, wolę inne, pewniejsze ;)

 

Ogólnie to mam patent na aliexpress jak kupując coś za minimum 5$ zaoszczędzić 4$ czyli za 5$ płacimy 1$. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To tak - potrzebujemy jakiś telefon lub tablet. Pobieramy aplikację aliexpress z sklepu play. Potem nam wszykoczy 4$ coupon i klikamy że chcemy. Zakładmy konto. Potem Logujemy się na to konto przez przeglądarkę bierzemy co chcemy i przy płatności odejmuje na 4$ od zamówienia. Ja tak kupiłem duke'a za 3.90zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę otwierał nowego tematu :D Kolega poszukał w swoich starych zapasach i znalazł Parkera (jakiś z tańszych - chyba 70zł nowy jak go znalazłem) sprawny prawdopodobnie - zobaczymy jak nabije go we wtorek nabojem :D Kilka ładnych lat ma. Do tego znalazł Watermana Apostrophe. Czytałem że strasznie drapie podobno ale cóż. Ten waterman ma jeden problem - wygiętą stalówkę. Nie wie co kiedy i jak tylko jest pofalowana końcówka i ta kulkę odgięta do góry. Sekcja jest chyba wykręcana. Czy jak wykręcę sekcję delikatnie zdejmę stalówkę i spróbuję ją kombinerkami i innymi takimi narzędziami powolutku naprostować to zda to egzamin? I tak i tak jest zepsuta to mogę próbować :D W serwisie krzyknęli 100zł za wymianę a tyle nie da. Jak się uda to z radości dopiszę to sobie chyba do CV bo te pióro nie jest jakieś super ale ma wartość sentymentalną dla niego :D Może jakieś rady od bardziej doświadczonych kolegów po fachu? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie oddechu bo ja pióro biorę do mnie do domu. One po upadku nie pisze kompletnie więc nic do stracenia nie mamy. W serwisie powiedzieli że wymienić trzeba całą sekcję ze stalówką ale wiadomo - zobaczyli niewtajemniczonego to chcieli naciągnąć. Spróbować mogę - może nawet film nagram bo moja dziewczyna chce to sama zobaczyć jak to wygląda :D Kocha pióra ale sama nie ma żadnego więc prędzej czy później obdaruję ją jednym  z moich lecz ona woli te cieńsze a ja mam same cygara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...