Skocz do zawartości

Dzień Pióra Wiecznego 2017 w Warszawie


ArielN

Polecane posty

Dzięki uprzejmości organizatorów DPW, będę miał swoje "stoisko". Wzorem poprzedniego DPW i PSP będę pokazywał swoje pióra, udostępniał do pisania (oczywiście nie wszystkie) i namawiał innych do pisania piórem.
Zapraszam wszystkich na "pogaduchy" :)


PS. Moje pióra nie są na sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Magdą i Polą wybraliśmy się w sobotnie popołudnie. Nie wiem, czy trafiliśmy akurat w godziny szczytu, ale miłośników piór i papieru nie brakowało. Do niektórych stoisk trzeba było poczekać w kolejce. Wiele nowości.

Dziękujemy organizatorom za świetną imprezę w ramach Fountain Pen Day.

Pora na zdjęcia. Tyle do obejrzenia, a czasu zbyt mało, więc fotorelacja niezbyt obszerna. Za to treściwa:

Dzien Piora Wiecznego (1).JPG

Wybór pióra roku. Emocje, dyskusje i ciężki wybór.  Wygra Faber-Castell Loom Gunmetal albo... no właśnie.

Dzien Piora Wiecznego (9).JPG

Czerpanie papieru. O działaniu całej maszynerii mógł się przekonać każdy chętny

Dzien Piora Wiecznego (7).JPG

KarlBox, czyli raj

Dzien Piora Wiecznego (12).JPG

Lamy XLx

Dzien Piora Wiecznego (2).JPG

Wśród wystawców były nie tylko sklepy, ale też miłośnicy piór. Pasją dzielił się Mariusz (Empi). Świetna kolekcja!

Dzien Piora Wiecznego (3).JPG

Minimalizm w japońskim wydaniu. YStudio.

Dzien Piora Wiecznego (4).JPG

Blackwing!

Dzien Piora Wiecznego (5).JPG

Po prostu łał! Najmniejszy ołówek świata!

Dzien Piora Wiecznego (6).JPG

Najstarszy ołówek na świecie. Niestety zdjęcie wyszło niezbyt dobrze. Może ktoś dysponuje lepszym?

Dzien Piora Wiecznego (8).JPG

Marzenie niejednego pióromaniaka. Graf von Faber-Castell Intuition Platino

Dzien Piora Wiecznego (10).JPG

Ładny czy nie? Lamy Aion  we własnej, skromnej osobie

Dzien Piora Wiecznego (11).JPG

Okazji do wypróbowania nowości nie brakowało. Caran d''Ache 849

Dzien Piora Wiecznego (13).JPG

Dzieci chętne do rysowania miały co robić, dzięki kredkom Faber-Castell

Dzien Piora Wiecznego (14).JPG

Anglojęzyczne wydanie Traveler's Times. Perełka dla miłosników Traveler's Notebook.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że impreza zacna. Byłem, atrament piłem i pióra TWSBI w KWZI moczylem. Z zzagranicy mnie przywialo ale było warto.

@Pioromaniak.pl MAgda, Marcin - nietypowe, pełne pasji z Was ludki. Pozdrowienia dla Waszej córeczki.

Do forowiczów PWF: Autentyk ze spotkania: Córka w/w Państwa zapytała mnie: Ty masz jakiego Tlavelelsa? :roflmho:

 

Edytowano przez jwrzask
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jwrzask napisał:

No powiem, że impreza zacna. Byłem, atrament piłem i pióra TWSBI w KWZI moczylem. Z zzagranicy mnie przywialo ale było warto.

@Pioromaniak.pl MAgda, Marcin - nietypowe, pełne pasji z Was ludki. Pozdrowienia dla Waszej córeczki.

Do forowiczów PWF: Autentyk ze spotkania: Córka w/w Państwa zapytała mnie: Ty masz jakiego Tlavelelsa? :roflmho:

 

Dzięki, Jerzy!

Fajnie, że mieliśmy w końcu okazję się spotkać. Gratuluję kolekcji i cieszę się, że możemy pomagać Ci w jej budowaniu. To czysta przyjemność! Przekażę pozdrowienia :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...