Skocz do zawartości

Podkładka pod pióra do pudełka


Kowal1623

Polecane posty

Witam. Nie jestem pewien, czy wrzucam to w dobrym miejscu.

Poszukuję jakiejś podkładki (widziałem gdzieś taką tekturkę falistą, może być też z innego tworzywa), którą mógłbym umieścić w drewnianym pudełku, żeby ułożyć tam ładnie pióra. Planuję to wyścielić jakąś skórą, więc materiał jest bez znaczenia, tylko musi być możliwość docięcia. Macie jakieś pomysły z czego takie coś zrobić/ kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ze skóry położonej na lewą stronę (może też być na prawą), albo z tzw. "floku", czyli papieru pokrytego "strzyżą tekstylną". Nie wiem gdzie jest dostępny papier flokowy, ale jak wpiszesz w wyszukiwarce, to jest tego od groma. Może być jeszcze welur, ale trudniej się okleja. Ja trochę przerobiłem ten temat, bo zacząłem robić sobie coś takiego: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/9385-takie-sobie-coś-robię/

Temat niebawem odgrzebię, bo mam teraz trochę czasu, ale tak na teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry to ja mam pod dostatkiem... właśnie taką mam położoną. Chciałem coś z rowkami jak w Twoim pomyśle, ale nie mam narzędzi. Zostanie jednak ta skóra, tylko muszę coś pod spód położyć, bo szufladka jest za głęboka trochę. 

Edytowano przez Kowal1623
Literówki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To połóż gąbkę, czy cokolwiek... Jeśli chodzi o te moje "rowki", to nie jest aż taka duża inwestycja. Najtańsza (bo po co droższa?) frezarka i jeden frez. Ale jak masz skóry pod dostatkiem, jak piszesz, to jesteś Lord :D Skóra zawsze się sprawdzi. Możesz pokombinować, czy na lewą stronę, czy prawą, jaki kolor... Masz szerokie pole do popisu. Skóra, cokolwiek byś z niej nie zrobił, zawsze będzie wyglądać i spisywać się dobrze. Powodzenia w kombinacjach!

P.S. Te rowki, to na początku próbowałem wyginać z kartonu na szablonie (na drewnianym kołku). Jak masz jakieś podstawowe zdolności manualne, to może wyjść całkiem nieźle, tylko wymaga trochę zabawy. Jest w każdym razie możliwe.

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo poskładałem kawałek skóry w kostkę, ale przy najbliższej okazji to podocinam i włożę jakąś gąbkę, albo jak mnie najdzie ochota to nakleję na jakąś deseczkę, czy tekturkę i zrobię szufladkę dwupoziomową :)

Moja wygląda tak:

http://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/68fb30680d8d7052

P.S. @Kleks dzięki za pomysły ;)

 

Edytowano przez Kowal1623
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...