Skocz do zawartości

Duke Snake Skin.


Cement

Polecane posty

To moja pierwsza recenzja.

Po rozpakowaniu pudełka widzimy żółty futerał z zamszu. Na szczycie jest naklejona czarna plastikowa plakietka z logiem Duke'a. Futerał jest na zawiasach. W środku beżowy materiał, w którym umieszczone jest pióro wieczne. Na górze jest saszetka z napisem" Rhyme star". W moim przypadku tam była 12- miesięczna karta gwarancyjna i paragon.

Pióro jest żółto - czarne ze wzorem skóry afrykańskiego węża. Na skuwce ozdobny ring z napisem Duke i numerem modelu 962. Klips jest w kształcie spłaszczonego walca a logiem Duke'a na górze klipsa.Góra pióra to 3 poziomy. Pierwszy to chromowany metal, drugi to czarny plastik, a na końcu syntetyczna perełka.

Po zdjęciu skuwki(dobrze trzyma) ukazuje się piękna stalówka z logiem firmy oraz jakby rozchodzącymi się promieniami od loga. Rozmiar M. trzyma się za czarne tworzywo ABS. Na obu końcach tworzywa chromowane ringi.

Po odkręceniu korpusu ukazuje się nam tłoczek. Firmowy tłoczek Duke'a. Kręcony. Jest duży, łatwo zasysa atrament.

Co do pisania, to pisze się wyśmienicie. Pióro sunie po papierze. Nie strzępi, ani nie przerywa. Jedyny mankament to to, że z Pelikanem Blau-schwarz trochę się nie lubią. Troszeńkę atramentu zawsze zostaje na stalówce.

Podsumowując, to pióro, którego szukałem. Wyróżniający się wzór, tłoczek, i dobra stalówka wto spełnienie moich teraźniejszych marzeń.

post-306-0-38690500-1334927649.jpg

post-306-0-21679300-1334927657.jpg

post-306-0-29931600-1334927670.jpg

post-306-0-45635300-1334927691.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam to pióro i jestem z niego bardzo zadowolony. Ni sprawia ŻADNYCH kłopotów. :)

Zapomnialem dodac, ze skuwka jest ciezsza od reszty piora.

Tak, to prawda. Jest od niego masywniejsza, co powoduje zabawną różnicę między piórem otwartym i zamkniętym. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...