Skocz do zawartości

Witajcie :)


Pioromaniaczka

Polecane posty

Hej, witam wszystkich miłośników pisania piórem. Moja przygoda zaczęła się dość wcześnie, ponieważ pierwsze literki uczyłam się pisać piórem :) Tak, nauczyłam się nim pisać i może dlatego mam do piór taki sentyment. Jako dziecko miałam zwykłe pióro "kochinirskie" pamiętam było zielone z prawie złotą skuwką. Niestety dzisiejsze "kochinorskie" pióra są fatalne i już tak świetnych nie produkują. Piórem tym pisałam do ok 3 lat... do póki nie pękła obudowa. Kolejne dostałam od mamy - piękne z stalówką - niestety ukradła mi je nauczycielka :(. Potem była przerwa. Długa przerwa. I chyba w wieku 15 lat wygrałam pióro firmy Parker... bordowe. Pisało mi się nim fatalnie i tak zraziłam się do parkerów. Równie fatalnie pisało mi się długopisami tej firmy. 

 

W między czasie do pisania na studiach używałam długopisów - ale szybko powróciłam do "zapachu atramentu" i chińskich podróbek. Marzyłam o piórze... ale ceny były powalające. Owszem, moglam w międzyczasie sobie na nie uzbierać- ale miałam inne priorytety - do czasu. Właśnie i tu zaczyna się moja NOWA HISTORIA. Rok temu w nagrodę za samodzielną naukę angielskiego postanowiłam kupić sobie pióro. Dodam że nie było łatwo, bo nie pracowałam. Udało się.
 

Dziś nabyłam moje upragnione i długo oczekiwane - może nie aż tak wysokich lotów pióro firmy Shaeffer - typ 100. Ale o pierwszych wrażeniach w innym wątku.
 

pioromaniaczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...