Skocz do zawartości

Pilot Stella 90s - potrzebna pomoc :)


Polecane posty

Witam wszystkich, 

 

Zbliżają się święta i postanowiłem mojej piękności zakupić pióro :)

 

Wcześniej używała parkera kupionego 2 lata temu za jakieś 100zł ale niestety jego czas dobiegł końca.

Stare pióro: 

http://www.esurfland.pl/produkt/474/1866_Pioro_wieczne_PARKER_Urban_Metro_Metallic_CT.html

 

Poczytałem trochę tematów na tym forum (jestem lajkiem jeżeli chodzi o pióra :P), i w jednym z wątków była taka propozycja:

 

Pilot Stella 90s

przykładowa strona do zakupu:

http://www.engeika.com/product/1593

 

Cenowo wygląda to tak: 84.25US już z przesyłka czyli pewnie około 350zł.

 

Jak sądzicie będzie to dobry zakup? Czy może jednak jakiś inny model?

Do tego zastawiam się nad grubością końcówki F czy M(gdzieś czytałem że japońskie pióra są bardzo cieńkie), pióro ma być do codziennego użytku, dla osoby która nie jest wymagająca :)

 

Z góry dziękuje za porady.

Edytowano przez stlife
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardziej z ciekawości (jak wygląda sprawa opłat przedmiotów spoza UE) też zamówiłem z tej stronki w poprzednim tygodniu pióro (też Namiki tylko inny model). Na stronce jest cena 72,90$ ja kupowałem nieco droższe i za przesyłkę nic mi nie doliczyli. Za to przelicznik Paypal zł/$ policzyli mi 4,15 przez co obecnie chyba spada atrakcyjność oferty. Czekam jeszcze ile przyjdzie mi zapłacić podatku i cła. Jestem ciekaw kiedy dojdzie towar jak przyjdzie to się pochwalę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...