Jump to content

PISZ RECENZJE, ZGARNIJ NAGRODY - KONKURS!


ArielN

Recommended Posts

Pisz recenzje i zgarnij nagrody!

Rozpoczynamy nowy konkurs, który pozwoli dowiedzieć się czegoś więcej o piórach wiecznych, atramentach, książkach i akcesoriach piśmienniczych. Zasady są bajecznie proste: pisz recenzje, zbierz najwięcej punktów i zdobądź nagrody :)

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują recenzje:

- piór wiecznych,

- atramentów,

- akcesoriów piśmienniczych,

- książek o piórach wiecznych, atramentach, akcesoriach piśmienniczych.

3. Recenzje publikowane przez użytkowników podlegają punktacji zgodnie z zasadami punktacji. Użytkownik, który zgromadzi największą liczbę punktów do czasu zakończenia konkursu, zostaje zwycięzcą konkursu.

4. Recenzje publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki:

- treść recenzji musi liczyć co najmniej 1500 znaków ze spacjami (w przypadku recenzji pisanych odręcznie na papierze odpowiednikiem jest zapełniona strona w formacie A4),

- treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie),

- zdjęcia dołączane w ramach recenzji mogą być zdjęciami już publikowanymi,

- recenzje nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

5. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.

6. Administracja ma prawo przyznać wyróżnienie recenzjom, które wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym.

RANKING KONKURSOWY (dzienna aktualizacja).

Nagrody? Oczywiście pióra wieczne. Nagrody ufundowała administracja oraz producent piór wiecznych Renoird (www.renoird.pl).

Konkurs rozpoczyna się od 19.03.2012 r. i potrwa 4 tygodnie. Ostatni dzień publikacji recenzji to 15.04.2012 r. Zamknięcie rankingu nastąpi w nocy z 15.04 na 16.04 o godz. 00:00.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...