Skocz do zawartości

Lamy Copper Orange


Mariusz888

Polecane posty

"Atrament pochodzi z naboi, które producent sygnuje niewiele mówiącym oznaczeniem „T10”. Są one pakowane w niewielkie kartonowe opakowanie zawierające 5 sztuk. Wizualna ocena naboju, nie różniącego się zresztą niczym od każdego innego naboju tego producenta, daje jednoznaczny wynik – objętość jest spora. Co z tego wynika? Ano jest duża szansa, że taką ilością atramentu zapiszemy sporo papieru. W mojej ocenie nie ma nic bardziej irytującego niż niewielkie naboje, które jak na złość, zawsze kończą się w niepożądanym momencie. Z T10 z pewnością tak nie będzie.

Jaki jest Copper Orange na papierze? Pierwsze dwie linijki dały kolor rdzy. Trudno mi powiedzieć w tym momencie, czy „tak ma być”, czy może dostarczone pióro miało w sobie jeszcze jakąś minimalną resztkę innego atramentu. W każdym bądź razie od tego momentu, kolor jest już w pełni przewidywalny.

Test przeprowadziłem zarówno na dostarczonym z piórem i atramentem, notesie Moleskine z kolekcji „Chapters”, jak również na Rhodii DotPad. Na obu papierach prezentuje on podobny kolor, jednak z uwagi na kremowy odcień notatnika Moleskine, barwa inkaustu nie jest tak mocna. W obu przypadkach atrament umożliwia gładkie prowadzenie stalówki (w tym przypadku Lamy „M”). Z przepływem nie ma najmniejszego problemu. Nawet w trakcie pospiesznego szkicowania, jest on podawany błyskawicznie."

Czytaj całość

 

lamy_copper_orange_probki_sm-11.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-41.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-8.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-10.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-111.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-13.jpg

 

lamy_copper_orange_probki_sm-14.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...