Skocz do zawartości

Visconti Saturno


visvamitra

A  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się to pióro?



Polecane posty

Visconti nie próżnuje w tym roku. Firma dosłownie zalewa rynek nowościami. Na blogu państwa Gouletów znalazłem informację, że niebawem na rynku zadebiutuje limiowana edycja piór Visconti Saturno. Model nosi nazwę drugiej co do wielkości planety układu słonecznego -  Saturna, a jego poszczególne warianty kolorystyczne noszą nazwy czterech księżyców Saturna. Zdjęcia pochodzą z www.gouletpens.com:
 

Razem

 

collection%2B4%2Bcolours.jpg


Cztery księżyce

 

black.jpg

 

Visconti Saturno LE in Black Rhea

 

blu.jpg

 

Visconti Saturno LE in Blue Titan burgundy.jpg

 

Visconti Saturno LE in Brown Dione

green.jpg

 

Visconti Saturno LE in Green Lapetus

 

Pióra będą wyposażone w stalówki Dreamtouch dostępne w rozmiarach: EF, F, M, B, BB and 1.3mm. Napełniane będą za pomocą konwertera. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie cena. Jedno pióro ma kosztować około 595 zielonych. Zostanie wyprodukowanych 200 sztuk każdego.

 

Pióro podoba mi się, ale cena również jest z Saturna. Szkoda.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądem przypomina Rembrandta albo Van Gogha (bo zakręcane), czyli producent poszedł z grubsza na łatwiznę. Cena wyrywa z butów, więc kolejny minus. Dodatkowo,  mnie osobiście nie rajcuje fakt posiadania limitowanej wersji, więc ten argument również mnie nie przekonuje. Za piórem przemawia stalówka i właściwie jedynie ona. To trochę mało jak na kwotę, której żąda Visconti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...