Skocz do zawartości

Dwie Miny


Pan_Q

Polecane posty

Biała be. Będzie ciągle utytłana przy stalówce, aż się odbarwi…ot, mankament białych piórek… Czarna - w porządku, choć faktycznie fajnie by było zaszaleć z kolorami (jakiś swirl, jak to miało miejsce przy Edison Pearl). Design ogólnie - świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami chcieliście ;)

Wymyśliłam sobie, że szary atrament Iroshizuku będzie ładnie się komponował z białą Miną. Zalałam i stwierdziłam, że chyba muszę to jeszcze raz przemyśleć. Poza tym pióro pisze przyjemnie. Stalówka gwoździem nie jest, chociaż tak wygląda. Posiada miłą dla ciężkiej ręki (takiej jak moja) odrobinę elastyczności. Akrylowy korpus jest fajny w dotyku i po odkręceniu skuwki pióro układa się w ręce wyśmienicie. Jest lekkie, można pisać i pisać bez zmęczenia. Niezbyt długie, lecz wystarczająco nawet dla dużej ręki (takiej, jak mojego męża), co ma znaczenie, jako że nie da się pióra wydłużyć nasadzając skuwkę na korpus. Podsumowując: pióro ma ciekawy kształt, pisze dobrze, a w mojej ocenie jego najsłabszą stroną jest kolor (chociaż bardzo chciałam mieć białe pióro, no to mam :)) Tak czy owak polubiłam moją Minę, numer 20 z 23 egzemplarzy.

gallery_2551_65_4169.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...