Skocz do zawartości

Oznaczenia na stalówkach Pilota


tauriel

Polecane posty

Jak chcesz F, to masz mieć F. Przecież to niedorzeczność, żeby w tak bezczelny sposób wprowadzać klienta w błąd. Mówiąc krótko - sprzedają Mki jako F, bo nie mają F. oO

I dlatego ze "japońska M w porównaniu do europejskich F jest nawet ciensza". A może mi zalezy na wytłoczonej literze? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zutka spójrz na tą wypowiedź, z niej wynika, że sklep działa tak w pełni świadomie, więc to nie wynika z nieświadomości sklepu, wręcz przeciwnie z ich premedytacji i porównywania grubości linii do jednych z najgrubszych stalówek (Parker) 

 

Racja, umknęło mi.

Pani mi zaproponowala wysłanie zapytania do Pilota "ale oni i tak nie wysyłają na rynek europejski..." i tak w kółko. Chciałam w sumie być złośliwa i upierac się przy F,przy samej literce, olewajac już to jak to pióro pisze, natomiast widziałam że pani chyba nie ogarnia o co mi chodzi.

Zwykły papierniczy to to nie był, tylko (jeśli można nazwę...) Klex w Krakowie w galerii. W sumie to nie wiem co z tym robić, czy jest sens się z nimi kopać. chcę pióro które cienko pisze do 100zl i żeby nie był to szajs z którym będzie wieczny problem zamiast wiecznego pisania ;). Z tych co widziałam to to pisadlo wydawało się dobrym wyjściem.

(Ten pilot kosztował mnie 89,-)

Moja M-ka pisze pośrednio między europejskim F i M, nieco grubiej od pelikanowskiej F-ki, ale jednak ta różnica jest widoczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ze "japońska M w porównaniu do europejskich F jest nawet ciensza". A może mi zalezy na wytłoczonej literze? :D

Prawdą byłoby stwierdzenie, że niektóre japońskie M są cieńsze od europejskich F. Bo regułą to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...