Skocz do zawartości

Callifolio - brązy


aoirghe

Polecane posty

Dzięki uprzejmości visvamitry miałam okazję przetestować kilka brązów Callifolio firmy L'Artisan Pastellier. Dziękuję, Łukaszu! :D

Próbę przeprowadziłam maczanką ze stalówką stub 2 mm na lekko wchłaniającym papierze, który przed laty przywiozłam z USA, ale zabijcie mnie, nie znam ani firmy ani gramatury.

Kolory są piękne, spodobają się miłośnikom ciepłych odcieni. Wszystkie prześlicznie cieniują.

Po kolei są to: Anahuac, Yalumba, Havane, Inca Sol, Sepia, Canelle oraz Inti.

gallery_2551_71_228263.jpg

 

gallery_2551_71_381570.jpg

Największe wrażenie zrobiły na mnie brązy z dużym dodatkiem pomarańczy: Yalumba, Canelle i Inti. One też najintensywniej cieniują. Zamierzam je zamówić, gdy visvamitra będzie kompletował listę. Chłodniejszym odcieniem jest Sepia. Sepia i Havane wydają mi się mniej nasycone od pozostałych i blade. Nie podobają mi się. W przypadku dwóch pierwszych kolorów (Yalumba i Anahuac) mogła zajść pomyłka podczas podpisywania próbek, bo na moje oko są identyczne.

Mam nadzieję, że powyższe fotografie przydadzą się komuś, kto zastanawia się, jakie kolory wybrać przy zamówieniu grupowym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyknę, mam juz zestawienie prawie gotowe. Brakuje mi Teodory i Blue Ultramarine, która Poczta Polska gdzieś zagubiła. Jadę do mnie próbki raz jeszcze.

 

Tak czy siak w przyszłym tygodniu, w piątek lun w sobotę rozpocznę nabór :)

 

Albo jak wolicie mogę otyworzyć liste dzisiaj - są w końcu recenzje prawie wszystkich Callifolio w odpowiednim dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...