Skocz do zawartości

Drugie pióro


Polecane posty

Witam, to mój pierwszy post tutaj. Posiadam pióro z tej aukcji http://archiwum.allegro.pl/oferta/zestaw-parker-im-gt-brushed-pioro-dlugopis-grawer-i3762873835.html

jednak stalówka dla mnie jest za gruba, ze względu na mój charakter pisma i pisząc np. małe e nie widać praktycznie pętelki.

Jakie pióro tak do 400zł moglibyście doradzić? Pióro dla praworęcznej osoby, mężczyzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wspolczesnych nie masz czego szukac. Te firmy dawno utracily swoj poziom. Jesli cokolwiek z 'wielkiej czworki' to chyba tylko Sheaffer. Przynajmniej do tych 400zl, bo ponoc wspolczesne Parkery Duofoldy sa OK.

No moze Waterman Hemisphere, ale szukasz cienkiej linii, a z tym bedzie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym chciał jakieś pióro w obudowie z drewna, to z jakim kosztem powinienem się liczyć? Nie zależy mi na złotej stalówce - i tak te pióra wykraczają poza mój budżet.

I drugie pytanie, które firmy będą posiadały pióra z wzorem w stylu tego ze zdjęcia, mam na myśli takie szlaczki (niekoniecznie identyczne, chce pokazać, co mam na myśli):

AT0316-15_300dpi.jpg

Edytowano przez HaPe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, mogę pisać i piórem za 50zł. Dla mnie głównie liczy się jakość, aby nie produkt nie był takiej jakości jak to pierwsze pióro.

Dlatego poproszę Was o kolejne propozycje modeli piór:

  • obudowa metalowa, niekoniecznie jednolitej barwy, może być we wzorki
  • stalówka niekoniecznie ze złota typu F lub EF
  • na naboje
  • budżet maksymalnie 400zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...