Skocz do zawartości

Pióro dla początkujacego


Ika

Polecane posty

Lamy ABC, Herlitz MyPen, któryś z Pelikanów dla dzieci (Pelikano, Griffix etc.)

 

No i mój osobisty faworyt czyli Pilot Kakuno, ale on relatywnie dużo kosztuje i ma trudno dostępne naboje.

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Zaczniemy od Pelikano, bo w szkole jednak często będzie zmieniać naboje. 

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - Pilot Kakuno w jakich ramach cenowych się mieści i czy też można w zwykłym sklepie papierniczym kupić?

Na pewno nie będzie w zwykłym papierniczym, trzeba kupować na ebayu z Hong Kongu. Kosztuje około 80zł z przesyłką i używa naboi Pilot/Namiki, które bywają dostępne w kraju - czasem można je znaleźć na allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. twojepioro.pl/pl/p/Pioro-wieczne-szkolne-Pelikan-Pelikano-Junior-czerwone-naboje/2676

Zajrzałam na stronę, mam pytanie o pióro kreatywne (w podkategorii Kaligrafia)? Pióro którego szukam dla córki ma być przeznaczone do kaligrafii...Zaczniemy od Pelikano Junior, ale może takie pióro na kolejny etap "wtajemniczenia"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie w zwykłym papierniczym, trzeba kupować na ebayu z Hong Kongu. Kosztuje około 80zł z przesyłką i używa naboi Pilot/Namiki, które bywają dostępne w kraju - czasem można je znaleźć na allegro.

Dziękuję za informacje, zaczniemy od Pelikano Junior, a może następnym będzie Pilot Kakuno, i może sama w ślad za córką zacznę pisać piórem, kto wie? Jak tak czytam o piórach to jest w tym sporo magii :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...