Skocz do zawartości

Plamiący Sheaffer Gift 100


majhia

Polecane posty

Cześć,

 

kupiłam niedawno swoje pierwsze pióro: Sheaffer Gift 100 i mam z nim problem z dwóch powodów.

 

Po pierwsze atrament trochę wylewa się na stalówkę - nie przeszkadzałoby mi to bardzo, gdyby nie drugi problem, jakim jest brudzenie dłoni. Po 10 minutach pisania mam całe turkusowe ręce :( Zauważyłam, że sekcja brudzi głównie w dolnej części, tej znajdującej się zaraz przy stalówce. Początkowo myślałam, że to kwestia mojego sposobu pisania, ale pisząc piórem kolegi w ogóle się nie ubrudziłam...

 

Myślicie, że jeżeli oddam pióro do sklepu, to gwarancja zostanie uznana? Da się to jakoś naprawić?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

kupiłam niedawno swoje pierwsze pióro: Sheaffer Gift 100 i mam z nim problem z dwóch powodów.

 

Po pierwsze atrament trochę wylewa się na stalówkę - nie przeszkadzałoby mi to bardzo, gdyby nie drugi problem, jakim jest brudzenie dłoni. Po 10 minutach pisania mam całe turkusowe ręce :( Zauważyłam, że sekcja brudzi głównie w dolnej części, tej znajdującej się zaraz przy stalówce. Początkowo myślałam, że to kwestia mojego sposobu pisania, ale pisząc piórem kolegi w ogóle się nie ubrudziłam...

 

Myślicie, że jeżeli oddam pióro do sklepu, to gwarancja zostanie uznana? Da się to jakoś naprawić?

 

Pozdrawiam

 

Witaj! :)

 

Najlepiej będzie, jeśli prześlesz pióro wraz z dokładnym opisem, co się z nim złego dzieje w puchowej kopercie listem poleconym na poniższy adres:

 

INAHON Sp. z o.o.

ul. Surowieckiego 2

02-785 Warszawa

SERWIS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przyczyną nieszczęścia jest pęknięta sekcja. Niewidoczne pęknięcie przez które wycieka atrament, tuż powyżej stalówki i brudzi palce jest bardzo trudne do sklejenia. Posłuchaj Inahona - dobrze radzi  ;).      

Edytowano przez WaterMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...