Skocz do zawartości

Nowy na forum - pytanie prośba o pomoc


Polecane posty

Witam wszystkich,

 

 

Założyłem konto ponieważ poszukuje osób które interesują się piórami wiecznymi, ja sam osobiście nie bardzo i zupełnie się na tym nie znam ani mnie to nie interesuję. Dlaczego tu więc jestem :), już odpowiadam, odziedziczyłem kilka piór które są nowe nie używane i zapakowane i chciałbym je porpostu sprzedać w dobre ręce, a  zupełnie się na tym nie znam to dlatego proszę Was o pomoc.

 

Jeżeli ktoś może mi doradzić co i jak proszę o kontakt.

 

Pióra: 

 

Pelikan m 800

Waterman

Ronson

Parker Duofold

 

Dzięki i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja radzę tak: robisz zdjęcia koniecznie z trybem macro (muszą być ostre): całego piórka, stalówki, spływaka i ew. inne ujęcia (klips itp.), wrzucasz tu do działu giełda i już ;)

Szczególnie Duofold ciekawa sztuka. 

Edytowano przez Inekane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) pooglądaj zdjęcia w sieci, określ modele.

2) przejrzyj archiwum targowiska i określ ceny

3) PWF to nie portal aukcyjny, więc napisz 15 postów żeby byc fair :)

4) może akurat spodoba Ci się pisanie piórem - myślę, że niejeden chciałby mieć takie pióra jak masz. Spróbuj napełnić, okreslisz sprawność i właściwości, a nie zniszczysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście napiszę i 30 postów tylko nie lubie pisać bzdur :), kiedyś pisałem piórem i niestety nie przypadło mi to do gustu. właśnie chcę uniknąć napełniania, boję się że zaraz ktoś stwierdzi że używane, a one leżały sobie lat 10 w szafie w pudełkach i nikt nic nigdy z nimi nie robił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeli to pelikan m 800 F zielony z butelką tuszu. stalówka złota 750 próba,

Parker Duofold czarny, stalówka 18k 750, produkcja UK

Waterman kolor ciemno zielony - połysk, na stalówce napisane jest waterman paris 18k-750

Ronson czarny połysk na stalówce napis ronson iridium point

i jeszcze mam pudełko z tuszem parker - ruby red writing ink

oraz parker ink cartridges 5 ebony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament, nie tusz ;)

 

Niestety potrzeba więcej danych a przede wszystkim zdjęć bo kolor i napis na stalówce to w większości przypadków za mało. Pooglądaj zdjęcia z sieci to łatwo rozpoznasz modele i wtedy to już z górki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post 7 :)

Sorry, ale tu nie chodzi o mechaniczne nabijanie postów. Przyznam, że ograniczając dostęp do Targowiska chcieliśmy uniknąć takich właśnie sytuacji, PWF nie jest portalem komercyjnym, sprzedaż piór nie jest celem jego istnienia - wręcz przeciwnie. Mamy sporo portali aukcyjnych czy ogłoszeniowych i tam zasadniczo powinien odbywać się handel piórami,

Forum służy przede wszystkim wymianie poglądów na temat piór oraz integracji środowiska pióromaniaków. ;)  Kwestie merkantylne są zdecydowanie wtórne. Pobądź trochę z nami, poczytaj, napisz co nieco, daj się poznać - wtedy zapraszamy na nasz targ. Dostęp uzyskasz po napisaniu 25 postów.

 

Wycena piór? Nic prostszego. Zobacz jakimi wynikami kończyły się podobne aukcje np. na Allegro i będziesz miał obraz sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...