Skocz do zawartości

100-lecie marki Sheaffer w Bazarniku


Akszugor

Polecane posty

Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma górami...

Relacja osoby, która tam była, drinki piła, Inahona nie uświadczyła, pióro wygrała i na drugi dzień do domu wracała...

 

"W czwartek 07.11.2013 r. będąc przejazdem w Warszawie miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu VIP-ów (jako osoba towarzysząca członka klubu) z okazji 100-lecia firmy Sheaffer, które odbyło się w salonie firmy Bazarnik. Na początku przez ok. 30 min. właściciel firmy INAHON przedstawił w skrócie historię firmy Sheaffer i wyświetlił kilka slajdów oraz zaprezentował nowo wyprodukowane pióra Sheaffer z edycji limitowanej. Następnie można było wszystkie pióra (i nie tylko) obejrzeć, dotknąć i wypróbować oraz kupić z 15% obniżką ceny, a wszystko przy lampce wina i przekąskach. Pod koniec spotkania zorganizowano losowanie wśród wrzuconych wcześniej wizytówek. Do wygrania były m.in.: dwa wyposażenia kuchni za 700 zł czy zniżka na markowe buty. Przeprowadzony został również konkurs ze znajomości historii Sheaffera. Padły trzy pytania: jedno dla kobiet, drugie dla panów, a trzecie dla osób, które były tam pierwszy raz. Na jedno z nich udało się mi odpowiedzieć poprawnie jako pierwsza, za co w nagrodę otrzymałam pióro Sheaffer 300 Straight Line Chased Chrome Featuring Chrome Plate Trim. Uczestnicy spotkania nie będący członkami klubu mogli wypełnić deklarację przynależności i otrzymać znaczek członka. Przy wyjściu każdy otrzymał upominek od firmy Sheaffer - pamiątkową torebkę z ołówkiem Sheaffer 300 Iridescent Red Barrel, Bright Chrome Cap, Featuring Chrome Plate Trim. Spotkanie trwało 1,5 godziny. Każdy mógł wziąć także katalog nowych piór Sheaffera."

 

bxob.jpg

 

44rh.jpg

 

lywq.jpg

 

wilm.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma górami...

Relacja osoby, która tam była, drinki piła, Inahona nie uświadczyła, pióro wygrała i na drugi dzień do domu wracała...

 

"[...] Uczestnicy spotkania nie będący członkami klubu mogli wypełnić deklarację przynależności i otrzymać znaczek członka. [...]"

 

dopisz może na końcu, że znaczek członka klubu czy tam uczestnika ;) jakoś mi tak stylistycznie czegoś brakuje ;) a kogo cytujesz? kto był? kto pił? kto wygrał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...