Skocz do zawartości

stylos.se znowu kończy działalność


Gość

Polecane posty

Dostałem taką wiadomość:

Dear customer.

This is the last newsletter you will ever get from Nordic Pen Imports AB.

Today I have decided to leave the wonderful world of fine writing instruments and inks. Unfortunately I don't have the time to continue this business.

I will keep the shop open until stock levels get really low and after that I will close.

Tonight I will close the shop at www.stylos.se for an update were I will add the stock levels to the shop so you can see what you can buy.

For as long as the store is open you will be able to purchase pens from Aurora, Montegrappa, Visconti, Conway Stewart and the rest of the brands that you can find in the store. As a last gift from me I will give you the best prices ever on pens.

If you have a voucher in the shop it will still be valid, if you have already placed an order and am waiting for delivery, don't worry your items will get to you soon.

Finally I want to thank you for the past couple of years and wants to wish you a wonderful life!

Wynika z niej, że kolejny raz Niklas podjął decyzję o zakończeniu działalności. Poprzednio decyzję zmienił, trudno powiedzieć, co będzie teraz. Generalnie mam wrażenie, że Niklas strasznie się miotał, mnożył pomysły, nie zawsze udane. Ciągle nie zdążyłem wrzucić tu recenzji pióra, które dla niego testowałem. Teraz to będzie podróż w czasie. Szkoda, że znika w sumie fajne miejsce "piórowe" w sieci. Szkoda.:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak działalność kończyły takie sklepy jak SwisherPens oraz Pam Brown (oscarbraunpens.com). Smutne chwile, bo to przedsiębiorcy oferujący pióra w bardzo atrakcyjnych cenach. Widocznie niskie marże w świecie piór nawet przy wzmożonym ruchu się po prostu ekonomicznie nie kalkulują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...