Skocz do zawartości

Premiera: Pelikan M1000 Reneissance Brown


Polecane posty

Dziś premiera nowego Pelikana M1000 Renaissance Brown. Spore pióro! Dzięki dobremu wyważeniu pisze się nim bardzo wygodnie.
Pelikan M1000 to największy Pelikan z całej gamy modelowej. Edycja Renaissance Brown ma nie tylko brązowy korpus oraz skuwkę. Czekoladowe są też elementy pozornie czarne (szyjka, pokrętło tłoka). Fajna edycja! Dostępne są 4 rozmiary stalówek: EF, F, M oraz B.

PelikanM1000RenaissanceBownpioro.thumb.jpg.a8de98d67eefe20af1a1fa61a15aea76.jpg

Już dłuższy czas musieliśmy wszyscy czekać na premierę nowej "tysiączki". Zawodu nie ma, wręcz przeciwnie. Dla ciekawskich: korpus półprzezroczysty, czyli pod światło widać poziom atramentu. Podobnie jak w niektórych poprzednich edycjach innych modeli, np. Stone Garden.

Nowe pierścienie, ku mojemu zaskoczeniu, na żywo praktycznie nie różnią się od dotychczasowych. Na zdjęciach znacząco inne, w rzeczywistości nie zwracają na siebie w ogóle uwagi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne pióro, mam już za dużo piór i nie kupię,  ale w następnym życiu, TAK. Lubię lekko transparętne korpusy, ono ma lekko transparętny czy bardziej? Barwa mi przypomina nie brąz czekolady ale jakiś brąz z afrykańskiej sawanny, jakiś owoców?...nie mogę sobie przypomnieć. 

Edytowano przez peterek_primosz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, peterek_primosz napisał:

Bardzo piękne pióro, mam już za dużo piór i nie kupię,  ale w następnym życiu, TAK. Lubię lekko transparętne korpusy, ono ma lekko transparętny czy bardziej? Barwa mi przypomina nie brąz czekolady ale jakiś brąz z afrykańskiej sawanny, jakiś owoców?...nie mogę sobie przypomnieć. 

Ma lekko transparentny korpus, ale widać to dopiero pod światłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...