Jump to content

Recenzuj atramenty, zbieraj punkty, zgarniaj nagrody! - regulamin


ArielN

Recommended Posts

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują recenzje atramentów albo porównania atramentów.

3. Recenzje i recenzje porównawcze publikowane przez użytkowników podlegają punktacji zgodnie z zasadami punktacji. Użytkownik, który zgromadzi największą liczbę punktów do czasu zakończenia konkursu, zostaje zwycięzcą konkursu.

4. Recenzje publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki:

- treść recenzji oraz recenzji porównawczych musi liczyć co najmniej 1000 znaków ze spacjami (w przypadku recenzji pisanych odręcznie na papierze odpowiednikiem jest zapełniona ¾ objętości strona w formacie A4),

- treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie),

- zdjęcia dołączane w ramach recenzji mogą być zdjęciami już publikowanymi,

- recenzje nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

5. Przedmiotem recenzji oraz recenzji porównawczych publikowanych przez użytkownika mogą być te same atramenty. Treść recenzji i recenzji porównawczych nie może być tożsama.

51. Recenzje porównawcze muszą zawierać w treści informację jakie atramenty podlegają porównaniu.

6. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.

7. Administracja ma prawo przyznać wyróżnienie recenzjom, które wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym.

RANKING KONKURSOWY (dzienna aktualizacja).

Nagrody? Oczywiście pióra wieczne. Nagrody ufundowała administracja oraz producent piór wiecznych Renoird (www.renoird.pl).

Konkurs rozpoczyna się od 25.07.2012 r. i potrwa 6 tygodni. Ostatni dzień publikacji recenzji to 02.09.2012 r. Zamknięcie rankingu nastąpi w nocy z 02.09 na 03.09 o godz. 00:00.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...