Skocz do zawartości

Witajcie Forumowicze!


Potorikku

Polecane posty

Witajcie Forumowicze!

Warto jest się przywitać, więc witam się także i ja :). Nazywam się Patryk. Piórami interesuje się od pierwszych klas szkoły podstawowej, kiedy to w moje małe wówczas łapki trafiło pierwsze pióro wieczne, z motywem piłkarskim, najpewniej firmy Cresco. Pióra zawsze mi się podobały, jednak kiedy to pierwsze się rozpadło, to o nich zapomniałem, zacząłem korzystać ze zwykłych długopisów kulkowych. Nie trwało to długo, gdyż uwielbiam różnej maści artykuły biurowe, cienkopisy, ołówki i tym podobne. Po przerwie, kiedy szukałem dla siebie jakiegoś taniego pióra, otrzymałem w prezencie nieco używanego, ale sprawnego Watermana Graduate w kolorze srebrnym. Chętnie nim pisałem, jednak z uwagi na słabej jakości czarny atrament, cóż, przerywał i lekko sie zapychał. Stosunkowo niedawno otrzymałem kolejne pióro, raczej w formie ciekawostki, Jinhao 101. Rozbudziło ono we mnie na nowo chęć korzystania z piór, więc "odkopałem" w szafce naboje z niebieskim atramentem Cresco i od tego momentu zacząłem się bardziej interesować instrumentami piśmienniczymi, czytać to właśnie forum i zgłębiać wiedzę na temat przeróżnych zagadnień, które są z nimi związane. Aktualnie w mojej małej kolekcji posiadam wcześniej wspomnianego Watermana Graduate oraz Jinhao 101, a także pióro Jinhao X450, Baoer 79 i Duke 116 Da Vinci Celluloid. Atramenty, którymi aktualnie piszę, to KWZ Ink "Sen o Warszawie", Kaweco Summer Purple oraz Cresco jakiś atrament niebieski. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czołem jeszcze raz ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...