Skocz do zawartości

Witam


Ulart

Polecane posty

Witam wszystkich zainteresowanych. Mam na imię Artur, mieszkam w Katowicach. Lubie spokój i stabilność. Rzadko się podporządkowuje i raczej nie pozwalam sobą kierować, znajduje piękno w różnych rzeczach i miejscach. Lubię piękne przedmioty. A pióra wieczne się do nich również zaliczają, chociaż duży nacisk kładę do tego czym się pisze i w jakim kolorze. Pisanie jest moim nieodłącznym elementem zawodowym, chociaż uważam że charakter i styl mojego pisma nie jest najlepszy. Myślę że spowodowany tym, że muszę to robić szybko. A teraz przejdę do tego co większość forum interesuje, czym. W pracy najczęściej używam Waterman, dwa starsze modele i atrament Waterman niebiesko-czarny blisko 35 lat, ten sam kolor i marka, że mogę nawet uzupełniać notatki po jakimś czasie. Do własnego użytku mam Visconti Homo Sapiens jeden z pierwszych ze stalówką złota, (lubię miękkie stalówki) i atrament Graf von Faber-Castell, niebieski/granat. Jako osobiste dodatkowe, posiadam pióro Lamy Studio którego dizajn nowoczesny mi się bardzo podoba. Dostałem go w prezencie, lecz zdecydowałem się na stalówkę EF, ponieważ mój pracodawca stosuje niskiej jakości papier, nie koniecznie najlepiej nadający się dla piór. I tutaj niestety moje rozczarowanie, gdyż pióro z tą stalówka jest bardzo suche i nie nadaje się do szybkiego pisania. Dlatego odwiedziłem warsztat na ul. Powstańców w Chorzowie, a wcześniej kupując stalówkę M. Używam atramentów KWZ ink szarą śliwkę i wisienkę. Dla mojej Lamy, dałem się skusić przy kupnie stalówki na atrament Diamine w kolorze  SKULL&ROSES. Nie ukrywam że nie mam doświadczenia z takimi atramentami i mam nadzieję, że też od Was forumowicze się coś dowiem i nie tylko o atramentach. Pozdrawiam.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...