Jump to content

BratMichal

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BratMichal

 1. BratMichal

  Witam

  Ten waterman to bardzo wdzięczne piórko jest Przez kilka lat moim głównym piórem był właśnie hemisphere (ostatnio trochę leżakuje na półce bo to F, a jakoś zakochałem się w grubszych kreskach. Pewnie sobie sprawię kiedyś grubszego watermana )
 2. Trochę tych Chińczyków masz Witaj na forum. Ja z Jinhao mam tylko x450 i pisze mi się nim bardzo dobrze. Teraz zamówiłem sobie 2 inne ale nie pamiętam co to dokładnie (zanim przyjdzie z ali to trochę wody w Wiśle upłynie ) PS. Fotkę możesz wstawić korzystając z zewnętrznego serwisu jak np. Imgur i osadzić to na forum.
 3. Watermanem hemisphere piszę prawie codziennie od dawna. Bardzo wdzięczne piórko. A jeśli chodzi o tanie parkery to... mam je tylko z sentymentu, bo pisałem nimi w szkole. Ale poza osobistą ekspozycją historyczną nie pełnią swojej roli 😜
 4. Jak zobaczyłem je na żywo u znajomego to się zacząłem zastanawiać czy przygarnąć nową Lamę do domu
 5. Bardzo dobra decyzja! Witaj na forum!
 6. W tym tygodniu postanowiłem dać odpocząć Watermanowi (z którym nie rozstawałem się od 2 lat chyba) i wziąłem 3 piórka: Pelikan Jazz (kupiłem całkiem niedawno i bardzo odpowiada mi stalówka) Platinum Riviere (tłoczek jest troszkę za długi i nie dokręca się korpus do końca 😅) Parker Frontier (raczej nie był często używany, bo skuwka trzyma się świetnie. Jak nie w Frontierze) te dwa ostatnie dostałem w poniedziałek od znajomej, która stwierdziła, że od lat leżą w szafce, a ja to przynajmniej będę nimi pisał Także trzeba było zatankować i testować czy w ogóle działa!
 7. Lamy mam w szufladzie. Kaweco chciałem kupić w tym tygodniu... Jeśli kolejnym krokiem będzie Montblanc to się boję o mój budżet ;D Witaj na forum!
 8. Dzień dobry wszystkim Na forum zaglądałem już dawno temu, ale nigdy wcześniej pióromaniactwa nie rozwijałem "oficjalnie" Pióro towarzyszyło mi od początku podstawówki. Jakieś plastikowy noname coś z lokalnego papierniczego. (Do dziś w domu rodzinnym gdzieś go mam). Potem były Parkery Vectory (w ilości chyba niezliczonej... obecnie mam takie dwa). W liceum postanowiłem sobie sprawić nowe pióro - kupiłem wtedy Parkera IM. Po skończeniu LO dostałem w prezencie Watermana Hemisphere. A potem jakoś poszło... Waterman Allure, Lamy Safari, Pelikan Jazz, Diplomat Magnum... i coś czuję że na tym się nie skończy
×
×
 • Create New...