Skocz do zawartości

Carene vs. Parker Sonnet


Polecane posty

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

...moje proste chinskie pioro, nawiasem mowiac naprawde swietnie pisze tyle lat. jakas wydawaloby sie tania podrobka parkera z lat 80. rainbow 201

 

mój rainbow tez się swietnie trzyma

nie przyznam sie ile lat nim piszę...

 

a za parkerami nie przepadam jakoś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gretchen, no ale zacznij od jednego jednak, może....

spokojnie. zaczelam juz bardzo bardzo dawno. na zmiane od stu lat pisalam czterema piorami, broniac sie przed kupowaniem nowych. jedynie do roznorakich atramentow mam slabosc. utrzymywalam od lat, ze te piora, ktore mam swietnie pisza i zadne inne nie sa mi potrzebne. choc kusza. kiedy ponownie rozgladam sie za jakimis nowymi, po prostu stwierdzam, ze podoba mi sie za wiele.. ot co;-). kupilam sobie jakies, sa bardzo ladne, piekne, ale inne sa tez piekne. i na tym polega problem i pokusa. ale nie spedza mi to snu z oczu;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie pisz ile masz lat tylko się pochwal odejmując np. 100. ;)

 

Zacząłem od jednego, które kupiłem (Lamy Alstar) i potem przez około 2 lata je nie ruszyłem. Leżało dziewicze sobie. Dopiero w Czechach mnie ruszyło. Po kilku miesiącach dokupiłem Parkera Frontiera bursztynka i pisalem na zmianę. Ten Parker ma bardzo grube B ale jakie masełko :rolleyes:. No i po kilku miesiącach się zaczęło. Zbieram jednak tanie pióra głownie czeskie Centropeny itp. Starałem popisać sobie każdym, później zazwyczaj lądowaly w kolekcji. Prawie każdym napisalem jakąś notatke o nim i karteczke daję do segregatora. No jest  troche tego.

Atramenty mi powoli przechodzą, wlaściwie to kupuje teraz tylko już niebieskie. Czarny mam jeden przy którym zostaje i zmieniać nie będę, nie ma takiej potrzeby. To czarny Koh-i-noor. Najtańszy w Czechach ale "wytrwały", sporo wytrzyma. Kolorowe mnie jakoś nie chwytają, nawet recenzji nie czytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...