Skocz do zawartości

Cormac Mac Art

Użytkownicy
 • Ilość treści

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Cormac Mac Art

 1. Niestety nie mam porównania do tych modeli ale to "EF" jest naprawdę cienkie. Daje sobie świetnie radę na każdym, najgorszym papierze.
 2. Wprawdzie mój Duragraph ma stalówkę "EF" ale również złego słowa nie powiem.
 3. Czołem. Od jakiegoś czasu piszę Duragraph'em ze stalówką EF. Naprawdę cienka kreska, dobrze się sprawdza w codziennym użytku, zwłaszcza na papierze słabej jakości. Ogólnie myślałem, że bez założonej skuwki będzie większe w dłoni, ale i tak jest nieźle.
 4. Czołem. W budżecie około 300 zł. są też Conklin Duragraph i Kaweco Dia2. Stosunkowo duże pióra, oba z zakręcaną skuwką.
 5. Pozwolę sobie wtrącić dwa grosze. Mam IM 2016 ze stalówką F, wyprodukowany w 2018 roku i z atramentem Pelikan 4001 pisze naprawdę cienką kreską. Rzekłbym nawet, że praktycznie bez różnicy w porównaniu do odwrotnego pisania.
 6. Czołem. Upewnijcie mnie proszę. NIE ma wersji Sonneta ze skręcaną skuwką?
 7. @refal nic nie szkodzi, myślę że forum jest właśnie od takich sytuacji. Dodatkowo, z tego co zauważyłem, Vector to baaaardzo bliski krewny modelu 88 😉
 8. @Pioromaniak.pl dziękuję. Skuwka troszkę się obluzowała ale stalówka nadal świetna. Stare, dobre Made in UK 😉 Mój syn uwielbia to pióro a ja zawsze spoglądam na nie z rozrzewnieniem.
 9. Dziękuję @Cosa wygląda, że to rzeczywiście model 88.
 10. Czołem. Zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji pióra Parker. Konkretnie co to za model? Pióro otrzymałem w prezencie na urodziny. Posiadam je od 1992 roku i chyba w tym samym roku zakupione było na terenie Wielkiej Brytanii.
 11. Dobry wieczór. Jest mi niezmiernie miło przywitać wszystkich miłośników piór wiecznych i nie tylko.
×
×
 • Utwórz nowe...