Skocz do zawartości

Arturo

Użytkownicy
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Arturo

 • Ranga
  XXF

Ostatnio na profilu byli

290 wyświetleń profilu
 1. Arturo

  Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)

  Kiedy wpisujemy ten kod? Po kliknięciu KUP i dokonaniu zakupu?
 2. Czy ktoś jest w stanie porównać Iroshizuku Yama-Budo z Noodler's Black Swan in Australian Roses? Mam BSIAR i podoba mi się, ale zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze Yama-Budo, jeśli się trochę różni. Głównie chciałbym jeszcze lepsze cieniowanie.
 3. Czy jest szansa jeszcze gdzieś kupić ten atrament?
 4. Palmer (już obejrzałem ) i uncjała (tego jeszcze nie) - kursy video po polsku na dwu kanałach Pana Jabłońskiego na YT. Dzięki filmom w jeden wieczór można zrozumieć Palmera. A potem już tylko praktyka... Poniżej pierwszy odcinek Palmera: Tu drugi kanał, na którym są brakujące odcinki: https://www.youtube.com/channel/UCdwgl2OwelPOpQseVYpZsvA
 5. Arturo

  Flex najtańszym sposobem.

  A Ahab nadaje się do codziennego pisania?
 6. Arturo

  Flex najtańszym sposobem.

  To nie ma sensu bo za każde pióro i tak płacisz osobno za przesyłkę a potem jeszcze dochodzi opakowanie i przesyłka po Polsce i masz 2x droższe pióro
 7. Arturo

  Flex najtańszym sposobem.

  Chciałbym pióro zarówno do codziennego pisania jak i do nauki różnych stylów pisma. Nie wiem, który mi się spodoba jak zacznę nimi pisać. Przeczytałem tu na forum, że do nauki najlepsze jak najgrubsze, bo najłatwiej zauważyć popełniane błędy. Czyli co, brać 1.1 i 2.9? A może jeszcze jakieś lub inny zestaw?
 8. Arturo

  Flex najtańszym sposobem.

  A jakie szerokości warto wziąć z tych italic-ów?
 9. np. Baoer 801 z Fką za niecałe 2$ z wysyłką do PL Pisze całkiem przyzwoicie.
 10. Ostatnio kupiłem kilka piór do 10$, ale tylko jedno na Aliexpress, pozostałe na ebay-u, zawsze było "parę" centów taniej. Przewaga zakupu z Chin jest taka, że ich cena jest przeważnie trochę niższa niż w Arisie i wysyłka jest darmowa (kilkanaście złotych za przesyłkę w PL to często koszt całego pióra), tylko trzeba trochę dłużej poczekać.
 11. Arturo

  Dobry atrament, poszukiwany...

  Ciekawe jak by wyszło rozliczenie jak by kupować bic-i i hero
 12. Arturo

  Turquoise - Pelikan 4001®

  Jeden z pracowników Wojewody Mazowieckiego używa turkusu do składania autografów na oficjalnych dokumentach. To dla tych co szukają zastosowania dla tego koloru.
 13. Arturo

  Atrament do dokumentów

  A może Noodler's Heart Of Darkness? Co o nim sądzicie? Korzystając z okazji że na FOP jest grupowe zamówienie na Noodler'sa.
 14. Arturo

  Diamine Registar's Ink

  Mówisz o kolorze czy wodoodporności? Chodzi Ci o te atramenty - http://kwzink.com/language/pl/produkowane-atramenty/atramenty-wodooporne/?
×