Skocz do zawartości

bombelek

Użytkownicy
 • Ilość treści

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O bombelek

 • Ranga
  XF
 1. Żadnych nabojów więcej. Nie wyobrażam sobie zmiany naboju w trakcie szybkiego notowania, bo z doświadczenia wiem, że takie pióro "startuje" dopiero następnego dnia. Raz w życiu tylko mi się zdarzyło, że pióro ruszyło od razu po zmianie naboju.
 2. Platinum sepia. Na razie przetestowany jako maczanka, ale kolor mi się podoba. Ciepły i wystarczająco intensywny.
 3. Może rzeczywiście tak ma być...Ale brzydko to wygląda.
 4. Domyślam, się, że woda wystarczy. Tylko jak się tam dostać? Chodzi mi o tą część ze spływakiem. Całe ścianki są pobrudzone atramentem.
 5. Platinum plaisir. Miałam z nim przeboje,ale to raczej wina nabojów. Nie mogłam go rozpisać. W ogóle nie chciało wystartować, tylko w środku pióro się pobrudziło i teraz nie wiem jak je wyczyścić:/ Dopiero drugi nabój, hermetycznie zapakowany od razu uruchomił pióro, ale wydaje mi się, że za bardzo się z niego leje. Po raz kolejny mam problemy z nabojami, mam wrażenie, że jak za długo leżą wysychają. Pisze gładko, ale na razie nie wiem co o nim myśleć. Zawsze miałam problemy z piórami na naboje i już więcej takiego nie kupię.
 6. Lubię mojego Pilota 78g, mam w planach jakiegoś następnego.Wygodnie się pisze, chociaż żadne z moich piór tak nie płynie po papierze jak Lama...
 7. Szary to jak błotem pisać. Nasycone kolory są zdecydowanie ładniejsze.
 8. Napaliłam się właśnie na jakąś EF-kę, ale niestety chwilowo przegrała w boju z biletem do teatru. Musi poczekać
 9. Lubię pismo jak pajęcza sieć. W planach mam jakiegoś japończyka F-kę, bo mka to standardowe grube pismo. Tylko nie cierpię jak pióro drapie.
 10. A mój ukochany FC Black Leather jakoś się zawiesił. Najpierw to był pusty nabój, wymieniłam na nowy i zawsze od razu startował bez problemów, a teraz nie mogłam go rozpisać. Po przepłukaniu wreszcie ruszył, ale kolorek jakiś taki trupi, jakby przepływ był słaby. A było tylko kilka dni przerwy w pisaniu:/
 11. Mam czerwonego Sheaffera i pilocie 78g świetnie się sprawdza, ładnie pisze i nie zasycha. Jak inne kolory i pióra to nie wiem.
 12. Ładna zieleń. Poluję na jakiś dobry zielony atrament, który nie zaschnie w piórze po godzinie.
 13. Niestety jednak bombelka nie będzie. Dowalili mi robotę na cały weekend. Szkoda:(
×
×
 • Utwórz nowe...