Skocz do zawartości

Cześć :)


alrun

Polecane posty

Forum przeglądałam już wcześniej, ale ostatnio postanowiłam się zarejestrować. A jak już się zarejestrowałam, to wypada się przywitać. 
 

Cześć, jestem Ania :) Mam 20 lat, do piór wróciłam kilka lat temu. Na dzień dzisiejszy główne pióra posiadam dwa: Parker Vector i Urban. W podróży jest pierwszy chińczyk. Powoli przymierzam się do zakupu czegoś nowego, co oczywiście wiąże się z namiętnym przeglądaniem forum, zamiast nauki do sesji. Czyli w gruncie rzeczy na razie oglądam sobie różne zdjęcia i próbuję określić, jakie tak właściwie chciałabym mieć pióro :bezradny:.  Dużo łatwiej natomiast idzie mi kupowanie atramentów, których najchętniej posiadałabym nieograniczoną ilość.  Dla mnie każdy atrament mógłby być w kałamarzu 10 ml, ponieważ wolę mieć więcej kolorów niż jeden ten sam na długi czas. Moim ostatnim odkryciem jest J. Herbin Emerald of Chivor, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia:wub:

Miło mi dołączyć do Waszej społeczności. Pozdrawiam,
Ania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

3 godziny temu, alrun napisał:

co oczywiście wiąże się z namiętnym przeglądaniem forum, zamiast nauki do sesji.

:nono:
Oj znam to dobrze, jutro egzamin, a ja robiłem porządek w szufladzie z rzeczami piśmienniczymi :wallbash:

Atramenty bardzo wciągają i też uważam, że są pakowane w zbyt duże kałamarze ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...