Skocz do zawartości

Pelikan M200 Cognac


Gość

Polecane posty

Do zorientowanych: można kupić gdzieś jeszcze nowego Pelikana M200 Cognac w jakiejś względnej cenie? Nie wiem czy ponad 500 zł na ebay to normalna cena.. W sklepach o dostępność trzeba pytać. Przyznam, że nie pytałem ale próbuję rozeznać się w temacie. I za ile można kupić używane? Może ktoś kupił niedawno lub sprzedał i nie obawia się wyjawić kwoty?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Ja sprzedawałem jakiś czas temu, chyba za coś ok. 400 zł (ale to zaraz po premierze było). Mocno mnie rozczarowała ta stalka italic. Do normalnego użytku - za mokra i za szeroka. Są lepsze na rynku i tańsze (np. w Kaweco Dia 2 - możesz u Daniela zamówić italikę od 1.1 do 1.9 bodajże). Poza tym - Pelikan, jak Pelikan. Normalne M200. Jeśli nie chcesz konkretnie italiki, to sobie nabądź zwykłą wersję, bo na Cognaca szkoda kasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawałem jakiś czas temu, chyba za coś ok. 400 zł (ale to zaraz po premierze było). Mocno mnie rozczarowała ta stalka italic. Do normalnego użytku - za mokra i za szeroka. Są lepsze na rynku i tańsze (np. w Kaweco Dia 2 - możesz u Daniela zamówić italikę od 1.1 do 1.9 bodajże). Poza tym - Pelikan, jak Pelikan. Normalne M200. Jeśli nie chcesz konkretnie italiki, to sobie nabądź zwykłą wersję, bo na Cognaca szkoda kasy...

Na stalówce mi nie zależy. Samo pióro po prostu podoba mi się :) a do italiki mam rewelacyjne TWSBI 580 ze stubem 1.1 więc ciśnienia nie ma. Ale w sumie porównałbym sobie obie stalki...

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...