Jump to content

Cieknący Waterman Exception

Recommended Posts

To generalnie musisz obejrzeć dokładnie całe pióro, czy nie jest pęknięte, bo takie cuda wskazują raczej na nieszczelność.

Zidentyfikowałem problem chyba sekcja będzie do wymiany wiem Pan może gdzie można kupić tylko ten sam element nowa stalka i spływak nie są mi potrzebne.

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze... nie jestem żaden pan ;) A samej sekcji raczej nie da się dokupić, trzeba całość. Może warto wysłać pióro do serwisu? Jeśli mają gest, to wymienią... a jeśli nie, to przynajmniej konwerter i pudełko dadzą :D

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze... nie jestem żaden pan ;) A samej sekcji raczej nie da się dokupić, trzeba całość. Może warto wysłać pióro do serwisu? Jeśli mają gest, to wymienią... a jeśli nie, to przynajmniej konwerter i pudełko dadzą :D

Ok nie musimy sobie panować  :) po prostu daje o sobie znać konserwatywne wychowanie  :) jednak problemem nie jest sekcja tylko korpus, kupiłem dziś krótkie naboje załadowałem i nic nie cieknie. Korpus od środka wyłożony jest jakimś tworzywem, chyba się coś odkleiło lub odkształciło i kiedy wkładam duży nabój lub konwerter wewnętrzna strona korpusu jakoś go ściska i powoduje wypływanie atramentu.

• 3 months later...