Jump to content

Gdzie kupić Waterman Perspective czarne GT?


zico

Recommended Posts

Każdą rzecz którą kupuję a nie znam się za bardzo na niej to pytam właśnie na forach o sprawdzone sklepy i nigdy nie było problemu z poleceniem. A pytam dlatego, bo często się zdarza, że np. w jednym zdarzyło się że nie sprzedali oryginału w drugim np. brak dodatków które oferuje proucent w zestawie w trzecim jeszcze coś innego. Robiłem tak jak kupowałem perfumy, sprzęt rtv, cygara, zegarki itd.  Dopiero Ty masz z tym problem. A z tym "poddanym" to już naprawdę przesadziłeś. 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, koledze chodzi o to, że przecież mógłbyś użyć wyszukiwarki, jakaś pracę wykonać, coś ustalić i na forum dopytać czy sklep, który zamierzasz wybrać jest ok... choć można i tak jak zrobiłeś, pozbawiasz się jednak w ten sposób części samodzielności w wyborze.

Link to comment
Share on other sites

Guest nilfein

Ja ze sklepów polecam:

Allegro.pl,

ebay.com,

 

W ostateczności google.pl. To taki bardziej "wielobranżowy", ale chyba największy z nich wszystkich. Aha, no i mają sporo piór wiecznych. ;)

 

A tak serio, to wybacz, Nowy Kolego, ale minimum wysiłku to wypada włożyć. Chcesz konkretny model, to sobie poszukaj i już. Jeśli będziesz miał wątpliwości, to zrób tak, jak radzi @janykiel, czyli dopytaj na forum. Tutaj nikt nie śledzi na bieżąco ofert e-sklepów, których jest w Polsce kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset. Każdy wystawia paragon/fakturę, która jest podstawą do reklamacji w przypadku, jeśli coś jest nie teges.

 

Aha, no i Watermanów to raczej jeszcze nie podrabiają, więc o oryginalność nie musisz się obawiać ;)

Link to comment
Share on other sites

janykiel - z całym szacunkiem ale trochę wysiłku włożyłem, poczytałem o tym piórze na Waszym forum, dzięki czemu je w ogóle wybrałem, znalazłem ze 2,3 sklepy z tymi piórami, które wydają się być ok pod względem ceny. Ale nie chciałem ich sugerować bo może bez problemu ktoś by polecił jakiś inny sklep godny uwagi. Tam kolega nifein wyżej pisze, że jest ich kilkadziesiąt - a ja znalazłem 5,6 sklepów z tym piórem. Trochę nifein także podrwił sobie - ale jakoś to przeżyje i na koniec fajna informacja że Watermanów jeszcze nie podrabiają.

Te sklepy to: piszesz.pl i papiernozyce.pl.  Można gdzieś dostać je taniej?

Link to comment
Share on other sites

Guest nilfein

No, teraz to możemy gadać. ;) W obu podanych przez Ciebie sklepach kupowałem i nie było żadnych problemów. Wątpię, abyś dostał to pióro taniej (nowe) niż za te 1250-1300 zł w polskim sklepie. To, zdaje się, taka średnia, choć przyznaję, że nigdy się tym konkretnym modelem nie interesowałem, bo mi design nie leżał (z Watermanów wolę Charlestona lub poczciwą Hemisphere). Możesz zerknąć sobie jeszcze na sklep-scryba.pl. Czasami mają fajne promocje, a niekiedy można wytargować znaczny rabat (tylko trzeba zadzwonić i podyskutować).

 

Jeśli te 1300 to zaporowa cena, to spróbuj popolować na Allegro lub ebay. Serio. Zaraz powinien się zacząć sezon na "nietrafione prezenty" ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest nilfein

Tfu! No ładnie…ja patrzyłem na Exception… co mi do głowy przyszło? :wacko:

 

Niemniej, jakbym miał wybierać, to raczej dołożyłbym te 100-150 zł i wziął Charlestona. Perspective podoba mi się jeszcze mniej, niż Exception...

Edited by nilfein
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...