Jump to content

Aurora Venezia


Recommended Posts

Limitowana edycja poświęcona jednemu z najpiękniejszych włoskich miast – Wenecji.

Dotychczas firma Aurora dedykowała swoje limitowane kolekcje wybitnym osobistością włoskiej kultury, natomiast nowe pióro wieczne Aurora Venezia po raz pierwszy celebruje najpiękniejsze włoskie miasto.

Zainspirowane przez charakterystyczną atmosferę, która napełnia wąskie ulice tego starego centrum miasta i bogatego kulturalnego dziedzictwa docenianego przez miliony ludzie na całym świecie, Aurora Venezia oferuje wyjątkową jakość pisania. Pióro to ma również własną historię, zaczynając od tego, że zespół odpowiedzialny za projekt Aurora Venezia współpracował ze znanym projektantem biżuterii Edouardem Jud.

Aurora Venezia to prawdziwe dzieło sztuki, dostępne jako pióro wieczne i roller, ze skuwką ozdabianą specjalną techniką całą wykonaną ze srebra albo srebrną z delikatnym pozłacaniem. Skuwka wytworzona z mistrzowską precyzją, ozdobiona jest najważniejszymi symbolami Wenecji, takimi jak lew św. Marka czy emblemat starożytnego Weneckiego rząd.

Łagodnie ukształtowany korpus wykonany jest z czarnej żywicy. Zwężającą się ku końcowi stalówka wykonana jest w całości ze złota.

Aurora Venezia dostarczana jest w wykwintnej prążkowanej kasecie pokrytej niebieskim adamaszkiem wyglądającej niczym weneckie niebo. Limitowana Edycja pióra Aurora Venezia jest dedykowana pięknu, sztuce i kulturze jednego z najpiękniejszych miast świata i ucieleśnia cała pasję i zaangażowanie firmy Aurora w kultywowanie najstarszych włoskich tradycji.

dfda79ad01301701.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...