Jump to content

Pióro INOXCROM ID BLUE


iww

Recommended Posts

Może o tym piórze konkretnie nie napiszę ale mam w domu 7 pior tej firmy i tylko z jednym byl mały kłopot. Ale już go nie ma. To bardzo dobra firma i oferuje solidny produkt. Standardowo wyposażona jest w stalówki M. Piór nie trzeba rozpisywać chyba że po bardzo długim czasie nieużywania np. miesiąc. To takže zależy trochę od atramentu. Dwa Wall Sreet uzywam na codzień - są bez zarzutu.

Edited by kerad
Link to comment
Share on other sites

Na początek jestem za atramentami Parkera i Watermana. Są to mniej "gęste" atramenty z dobrym przepływem. Pelikan i Sheaffer są "gęstsze" i czasami pióro zaczyna przerywać. Jak kupisz pioro i zobaczysz, że kreska jest dość mokra to wtedy dopiero warto kupić atrament bardziej gęsty.

Link to comment
Share on other sites

Pure, Atlantic, dwa Zeppeliny, Jednak mam sześć ;). Problemy były z Pure ale myślę, że to była wada jednostkowego egzemplarza. Mi rozmiarowo najbardziej odpowiada Wall Street i dlatego nimi piszę najwięcej. Atlantic oba Zeppeliny też sprawdzają się bardzo dobrze. To moje pióra wyjazdowe bo używam je na naboje.

Edited by kerad
Link to comment
Share on other sites

Nie, nic nie wiedziałem, ale mieli wyprzedaż po 1/3 ceny. Nie mieli tylko pomarańczowego koloru więc zamówiłem wiśniowy. Zresztą chyba dalej jest tam wystawiony za 37zl. chyba. Nie było z nimi żadnych problemów, kupowalem jednak u nich tylko raz. Firma Inoxcrom miala kłopoty finansowe pare lat temu i chyba dlatego współpraca sie urwała. W Hiszpani nawet strajkowali. Myślę, że się znalazl jakiś partner strategiczny skoro funkcjonują dalej,ale na pewno była dosyć dluga przerwa w dostawach i w produkcji.

Edited by kerad
Link to comment
Share on other sites

 

www.inoxcrom "SERWIS  PREZENTUJE RÓŻNE PRODUKTY MARKI INOXCROM, nie  prowadzimy sprzedaży."

taką informację znalazłam.

 

Nic u nich nie kupisz, wiem bo próbowałem zamówić pisałem do nich mail'e i nic - cisza.

Chciałem kupić model Inoxcrom Atlantic Parfum którym pisałem parę ładnych lat - ale się "zużył". :( 

 

Tak w ogóle to albo okapi albo allegro albo e-bay żeby kupić Inoxcroma a wybór jest dosyć ograniczony, inna sprawa że u producenta na stronie też wybór piór nie powala. Chyba główny akcent firma kładzie na typową biurówkę (chyba, że się coś zmieniło).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...