Skocz do zawartości

Witam się.


Andrzej666

Polecane posty

Witam.

Piórem pisałem w latach 90-tych przez jakiś czas, potem w 2000-nych obecnie jest to trzeci powrót. Na stanie sheaffer icon, parker sonnet, parker 51, sheaffer award usa w fazie naprawy (stalówka, przerywane podawanie atramentu- może ktoś ma na sprzedaż najchetniej całą część przednią?), waterman hemisphere old (spadająca skuwka- może ktoś ma na sprzedaż srebrna ze złotym paskiem?) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw zapytaj tutaj na forum, czy ktoś Ci tego nie naprawi.... a nie kombinuj samemu, bo jeszcze bardziej zepsujesz i wtedy już całkiem stracisz zapał do tego fajnego  "hobby". 🙂

 

P.S. Ja bym zrobił inaczej:

1. Najpierw bym się tutaj ładnie przywitał, pisząc "Dzień dobry", "cześć" czy co tam młodzież teraz uważa za formę powitania.....

2. W tym samym wątku napisałbym, co mnie tu sprowadza i dla czego,

3. Dalej - tak jak napisałeś, jakimi zasobami piórowymi dysponujesz (nie muszą być wcale duże i kosztowne! Mało z tego nikt tutaj nie oczekuję jakichkolwiek zasobów - "zerowe" zasoby są też super, ważne, żeby chcieć mieć chociaż jedno.)

4. Jeśli masz jakiś cel związany z tym co nas łączy na tym forum - to go przedstawić.

5. Skoro masz problem to wrzucić linka do innego działu, który jest "najbliżej" Twojego problemu (na tym forum) i opisać jednym zdaniem, co tam chcesz, żeby zasygnalizować, co znajdziemy pod tym linkiem...

 

Ale... Witaj na forum. Mamy nadzieję, że z czasem wszystko będzie bardziej jasne... 😉

Edytowano przez moogoom
Literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...