Skocz do zawartości

TWSBI 580 ALR Prussian Blue


_Pióromaniak_

Polecane posty

Dnia 15.05.2020 o 21:48, Pioromaniak.pl napisał:

Hej @ScYpIoL!

Udany kolor :). Też mi się podoba. Do nas dotrze w II połowie czerwca. Jak stalówka Cię interesuje?

Marcin

hm..... zastanawiam się pomiędzy EF(mam w wersji AL i jestem szczerze zadowolony z tej stalówki) a stubem 1.1 :D

Mam stalówkę F w modelu ALR Nikel Grey i powiem że nie jestem z niej zadowolony - od nowości potrafi dziwnie drapać.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2020 o 22:51, Pioromaniak.pl napisał:


F-ka nie powinna drapać :).

Marcinie żadna stalka nie powinna drapać 😁

Juz do tego przywykłem ale przy okazji wysyłki jakiegoś pióra do stickiego wyślę również tą stalówkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2020 o 08:09, ScYpIoL napisał:

Marcinie żadna stalka nie powinna drapać 😁

Juz do tego przywykłem ale przy okazji wysyłki jakiegoś pióra do stickiego wyślę również tą stalówkę :)

Pewnie, że żadna :). Jeśli pióro kupowałeś u nas, to prześlij do nas. Zajmiemy się nim w ramach gwarancji :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Dnia 15.10.2020 o 13:30, ScYpIoL napisał:

No i mam stuba :)

ach...ta postępująca pióroza 😂, ten rose gold tak sie do mnie uśmiechał ze nie mogłem się mu oprzeć 😂

Ps. Marcinie przewidujecie mieć w sprzedaży same stalówki do 580?

Dzięki :). Rose Gold też jest piękne, więc się nie dziwię, że się nie mogłeś oprzeć.

Tak, będziemy mieć w ofercie stalówki do 580-tki :). Pewnie jeszcze w tym roku, chociaż zęby Covidu znów wgryzły się w logistykę dostaw z Azji. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
8 godzin temu, mario_79 napisał:

Cześć. Będzie jeszcze to pióro w tym kolorze u Was? Np. EF-ka stalka?

Czym się różni AL od ALR?

 

Hej!

Będzie, za mniej więcej tydzień :). Główną znaczącą cechą odróżniającą ALR od AL jest prążkowany uchwyt. W obu piórach są z aluminium, ale w AL jest gładki. W ALR jest dla wielu osób odczuwalnie wygodniejszy.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...