Jump to content

Brozi

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Brozi's Achievements

XXF

XXF (1/6)

 1. Niestety Lamy jest dla mnie raczej brzydkim piórem, i chyba będę się decydował na parkera IM, tylko że tą nowszą rewizję.
 2. Jest z plastiku, tak? Nie będę ukrywał, że wygląd też ma znaczenie, ale zdaje sobie sprawę z tego, że w tym budżecie to raczej kwestia drugorzędna.
 3. A jakikolwiek tłoczek wejdzie w ogóle do tego VFM? Bo gdzieś czytałem że nie ma w ogóle takiej opcji.
 4. I jak będzie ze stosowaniem tłoczka w sheafferze, bo mam w moim obecnym piórze i nie wiem czy podpasuje.
 5. Ten sheaffer vfm (zresztą jak wszystkie sheaffery) wpadł mi w oko, tylko jak będzie z wagą? Wiadomo jak to jest na lekcjach - trzeba pisać dość dużo i dość szybko, i nie chcę, żeby ręka mi się męczyła.
 6. Siemano, przedstawię krótko swój problem. Od około roku piszę Parkerem Vectorem, właściwie to moje pierwsze pióro którym piszę tak na poważnie (1 klasa liceum), i zaczynam się rozglądać za czymś lepszym, bo nie pisze się nim najlepiej, nie zawsze jest płynne i czasami skrobie. Macie jakieś do polecenia? Zależy mi na raczej niskiej wadze, stalówce F lub EF (moje litery są bardzo ciasne, więc przy grubszej kresce by się zlało wszystko) i możliwości użycia konwertera. Dzięki za odpowiedzi
 7. Ok, chyba temat został wyczerpany 🤣
 8. Ok, dzięki za odpowiedź. Czyli raczej nie ma na to żadnego sposobu i trzeba się z tym pogodzić?
 9. Siema, jestem tutaj nowy Mam nadzieję że pomożecie mi w rozwiązaniu mojego problemu z rozmazywaniem się atramentu. Macie na to jakiś patent? Piszę Vectorem (F), mam atrament Pelikana 4001, kolor czarny. Czy chodzi tutaj o jakiś specjalny chwyt, czy trzeba inny atrament kupić? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
×
×
 • Create New...