Jump to content
Lilyanne

Upadek stalówki

Recommended Posts

Hej.

Piszę ze złamanym sercem. Moje ulubione pióro Duke upadło, gdy je napełniałam. Dosłownie sekcja ze stalówką stoczyły się z blatu, lekko uderzyły o podłogę. Skrzydełka stalówki lekko się rozchyliły, udało mi się to naprawić, dociskając je do siebie o blat, ale teraz pióro podaje strasznie dużo atramentu. Będzie się dało coś z tym zrobić, czy będzie takie już zawsze? 

Nie znalazłam nic podobnego, ale proszę o linki, jeśli temat był już poruszany. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brian tłumaczy (od 18 min) czy pióro może "samo" się rozgiąć pod wpływem używania, i jak to dogiąć. Generalnie trzeba podginać jedno skrzydełko pod drugie, a potem zmiana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

A ja powiem tak, nie kombinuj sama, bo przez takie filmy z Youtube już sobie zepsułem stalówkę w Kaweco. Napisz na priva do @promiko tu na PWF jest to mistrzunio w naprawie piór wiecznych. Na 100 % Ci pomoże. Owszem w tych filmach jest wszystko ślicznie pokazane, ale jak to mówią "w praniu" wychodzi to żałośnie, szczególnie, że my nie mamy w naprawach ani doświadczenia, ani narzędzi. @promiko z tego co wiem uzdrowił setki wiecznych piór, a niektóre nawet były śmiertelnie chore :)

Pozdr.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×