Jump to content
Celt

Witam wszystkich

Recommended Posts

Jestem tu nowy, więc uznałem, że w pierwszym poście wypada się przywitać. Swoją miłość do piór odkryłem jakieś pół roku temu, kiedy w sklepie zacząłem przyglądać się różnym co ciekawszym egzemplarzom. Miałem już wtedy co prawda pewne dość tanie pióro od Parkera, którego używałem niemal codziennie. Ale, że niektóre dokumenty, które w pracy muszę podpisywać, podpisane muszą być w kolorze niebieskim, a ja lubię pisać czarnym atramentem, to szybko zakupiłem kolejne pióro. Tym razem rozsądniej zdecydowałem się na Sheaffera Infinity, w którym zmieniłem stalówkę (dostałem w rozmiarze M a ja wolałem F). Potem za niecałe 100 zł do mojej kolekcji dołączył znaleziony na aukcji Waterman Hemisphere. A na początku tego miesiąca królem mojej mini-kolekcji zostało pióro Faber - Castell E-motion Pure Black. W tym ostatnim zakochałem się całkowicie i uwielbiam nim pisać.

Edited by Celt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum! :)

Dnia 9.05.2018 o 01:02, Celt napisał:

Ale, że niektóre dokumenty, które w pracy muszę podpisywać, podpisane muszą być w kolorze niebieskim, a ja lubię pisać czarnym atramentem, to szybko zakupiłem kolejne pióro. [...]Potem za niecałe 100 zł do mojej kolekcji dołączył znaleziony na aukcji Waterman Hemisphere. A na początku tego miesiąca królem mojej mini-kolekcji zostało pióro Faber - Castell E-motion Pure Black.

I w ten sposób możesz poznać, że pióroza przeszła w stan aktywności :roflmho:

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, -Mateusz- napisał:

Witaj na forum! :)

I w ten sposób możesz poznać, że pióroza przeszła w stan aktywności :roflmho:

Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza :) Mojej żonie trochę bardziej, bo akurat ona nie do końca rozumie jak można wydać np. 600 PLN na pióro. No ale cóż... Żeby zaakceptować uaktywnienie się mojej piórozy, nie musi jej rozumieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś lubi stawiać dużo znaków na papierze to trzeba niepiórowych uświadamiać, że przy odrobinie szczęścia jest to inwestycja dożywotnia :) Do takiego pióra polecam Diamine Quartz Black - bardzo elegancka czerń, która nie jest "czarną czernią". 

Edited by odi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×