Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Celt

Polecane posty

Jestem tu nowy, więc uznałem, że w pierwszym poście wypada się przywitać. Swoją miłość do piór odkryłem jakieś pół roku temu, kiedy w sklepie zacząłem przyglądać się różnym co ciekawszym egzemplarzom. Miałem już wtedy co prawda pewne dość tanie pióro od Parkera, którego używałem niemal codziennie. Ale, że niektóre dokumenty, które w pracy muszę podpisywać, podpisane muszą być w kolorze niebieskim, a ja lubię pisać czarnym atramentem, to szybko zakupiłem kolejne pióro. Tym razem rozsądniej zdecydowałem się na Sheaffera Infinity, w którym zmieniłem stalówkę (dostałem w rozmiarze M a ja wolałem F). Potem za niecałe 100 zł do mojej kolekcji dołączył znaleziony na aukcji Waterman Hemisphere. A na początku tego miesiąca królem mojej mini-kolekcji zostało pióro Faber - Castell E-motion Pure Black. W tym ostatnim zakochałem się całkowicie i uwielbiam nim pisać.

Edytowano przez Celt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :)

Dnia 9.05.2018 o 01:02, Celt napisał:

Ale, że niektóre dokumenty, które w pracy muszę podpisywać, podpisane muszą być w kolorze niebieskim, a ja lubię pisać czarnym atramentem, to szybko zakupiłem kolejne pióro. [...]Potem za niecałe 100 zł do mojej kolekcji dołączył znaleziony na aukcji Waterman Hemisphere. A na początku tego miesiąca królem mojej mini-kolekcji zostało pióro Faber - Castell E-motion Pure Black.

I w ten sposób możesz poznać, że pióroza przeszła w stan aktywności :roflmho:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, -Mateusz- napisał:

Witaj na forum! :)

I w ten sposób możesz poznać, że pióroza przeszła w stan aktywności :roflmho:

Jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza :) Mojej żonie trochę bardziej, bo akurat ona nie do końca rozumie jak można wydać np. 600 PLN na pióro. No ale cóż... Żeby zaakceptować uaktywnienie się mojej piórozy, nie musi jej rozumieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi stawiać dużo znaków na papierze to trzeba niepiórowych uświadamiać, że przy odrobinie szczęścia jest to inwestycja dożywotnia :) Do takiego pióra polecam Diamine Quartz Black - bardzo elegancka czerń, która nie jest "czarną czernią". 

Edytowano przez odi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...