Skocz do zawartości

Czy stalówki Platinum Preppy można wymieniać pomiędzy egzemplarzami?


Polecane posty

Cześć,

Jakoś w wakacje zrobiłam sobie zakupy u Goulet'ów, długo wyczekiwany Ahab, jakieś pierdoły i przy okazji Preppy, skoro już bulę za przesyłkę ;) Miałam z tym małym dziadostwem straszny problem, nie mogłam go rozpisać, co chwilę przerywał i ogólnie nie nadawał się do normalnego użytku. Okazało się, że część spływaka, tuż pod stalówką jest nadpęknięta. Przeszło mi przez myśl pisanie do nich, ale płacenie za przesyłkę do nich, żeby zwrócili mi koszt samego pióra, nie miałoby sensu. Następnego dnia po przyłożeniu stalówki do papieru (a nuż, może się przez noc naprawiło)... Kawałek sekcji po prostu odpadł. Trochę lipa, nawet jak na pióro za 4$, bo nie po to wydaje 4$, żeby móc potrzymać sobie trochę bezużytecznego plastiku.

Ale, do rzeczy! Czy jeśli zakupię Preppy 0.5, to będę mogła wymieniać części (ho, zabrzmiało, jakby ich było nie wiadomo ile!) z nieużytkowanym obecnie 0.2? Głównie chodzi o stalówkę. Pytam, bo byłam pewna, że one wszystkie są produkowane na jedno kopyto, ale ostatnio u któregoś sprzedawcy zauważyłam różnicę w szerokości stalówek aż do sekcji. Wydaje mi się, że po prostu wrzucili takie zdjęcia, jakie mieli i dlatego to tak wyglądało, ale wolę się upewnić, bo kilka dolarów tu, kilka tam i się zbiera. Miło by było, gdybym mogła wyciągnąć całą sekcję z nowego egzemplarza i wsadzić ją do tego mniej tandetnej obudowy, która jest w tych najcieńszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...